Що буде з тілом за місяць, якщо стрибати на скакалці 10 хвилин щодня

0
Що буде з тілом за місяць, якщо стрибати на скакалці 10 хвилин щодня

Багато хто з нас пам’ятає дитячу розвагу, коли за допомогою скакалки ставили рекорди — хто стрибне найбільше, у кого найкрутіший стиль, наприклад, схрестивши руки. А що дає дорослим скакалка? І чи можна змінитись завдяки їй, стрибаючи щодня по 10 хвилин протягом місяця?

Користь вправ зі скакалкою

Безумовно, які б казки не розповідали деякі блогери, схуднути на кілька десятків кілограмів тільки завдяки стрибкам на скакалці не вийде. Але цей вид фізкультури має великі можливості. З її допомогою вам вдасться:

  • підтягнути м’язи ніг;
  • зміцнити серцево-судинну систему;
  • стати набагато витривалішим;
  • покращити координацію рухів та зміцніть легені.

Схуднення зі скакалкою

Незважаючи на те, що позбутися великої кількості жиру за один місяць лише за допомогою скакалки, вам не вдасться, але кілька кілограмів підуть. Це відбувається через те, що цей вид фізичної активності є дуже енергоємним. За 10 хвилин ви витратите 150 кКал, що дорівнює годині ходьби зі швидкістю близько 4 км/год.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Оскільки при стрибках зі скакалкою працює все тіло, витрачається не тільки підшкірний, а й вісцеральний жир, а це означає, що ймовірність захворіти на цукровий діабет або атеросклероз серйозно зменшується. До речі, якщо вам потрібно зробити тіло більш рельєфним, скакалка допоможе в цьому.

Ви можете переконатися, наскільки ефективні стрибки зі скакалкою, самі, подивившись відео блогера Олександра Савченка. Він вирішив перевірити на тілі, що йому дасть скакалка. Чоловік щоранку починав з того, що протягом 10 хвилин стрибав із цим снарядом і його тіло серйозно змінилося.

Хочемо звернути вашу увагу, що навіть якщо ви почуваєтеся чудово, необхідно проконсультуватися з лікарем перед тим, як спробувати повторити експеримент Савченко. У будь-якого виду спорту, зокрема й аматорського, є протипоказання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я