Чому силові тренування краще бігу та інших кардіо навантажень

0
Чому силові тренування краще бігу та інших кардіо навантажень
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

У світі фітнесу вже давно пройшла тенденція на кардіо тренування (біг, стрибки зі скакалкою і так далі) і жінок, що вічно худнуть, на бігових доріжках. Від нього не відмовляються повністю, але вже не зводять до абсолюту, як це було кілька років тому. А все це через те, що вчені довели – силові тренування дозволяють якнайдовше зберегти м’язи в тонусі і продовжити тим самим свою молодість.

Що таке силовий тренінг?

Силовий тренінг – це заняття фізичними вправами з вагою (іноді без), спрямований на тренування певної групи м’язів з метою збільшення їх обсягів та витривалості. Офіційно часом заснування руху силового тренінгу вважають 70-ті роки 20-го століття, саме в цей час почали з’являтися перші культуристи та спеціалізовані тренажери. Також у цей час почалися суперечки: що краще гантелі чи скакалка?

Чому силові тренування кращі за біг та інші кардіо навантаження:

Висока енерговитратність. Якщо метою є схуднення, то виконання комплексу базових вправ (присід, станова, жим і так далі) – це найкращий варіант, тому що під час заняття витрачається більше енергії, ніж при тому самому бігу. Також енергія продовжує витрачатися після тренування, оскільки тілу необхідно відновити травмовані під час вправ м’язи.
Можна і потрібно їсти достатню кількість їжі. Тяга заліза змушує м’язи зростати і збільшуватися в об’ємах, але для їх зростання, крім вправ, необхідно збалансоване харчування та достатню кількість білка – не менше 1,5 г на 1 кг ваги для дівчат і не менше 2 г для чоловіків.

За рахунок зростання м’язів збільшиться базальний обмін речовин, а значить можна буде їсти ще більше. Головне притримувати баланс – 80% здорове харчування, 20% – солодке, фаст-фуд та інше. Базальний обмін речовин – це енергія, що йде на підтримку всього організму, витрачається на роботу органів, рух та інше.
Тонус м’язів. Під час бігу тілу потрібна швидка енергія і після витрачання запасу глікогену з печінки енергія береться з м’язів, тому що їх простіше розщепити, порівняно з жировими запасами. Чим менше м’язів – тим менше енергії необхідно для підтримки тіла у стані спокою, і тим більший шанс набрати вагу знову. Так само через зменшення м’язів погіршується цілісний стан тіла – воно стає більш в’ялим та безформним. Таку фігуру називають fatty skin – це, коли в цілому фігуру можна назвати хуою, але із зайвим жировим прошарком, який псує весь зовнішній вигляд.
Фігура зміниться на краще. Крім того, що м’язи стануть більш пружними і тіло помітно підтягнеться через це, залежно від програми тренування можна змінити пропорції фігури.
Стимулює серцево-судинну систему. Під час виконання підходу вправ зі штангою або зі своєю вагою серцевий ритм піднімається і знижується, залежно від стадії виконання вправи. Це дозволяє серцю стати витривалішим, проганяючи кров по кров’яній системі з подвоєною швидкістю, що сприяє прискоренню регенерації м’язової тканини.

Таким чином, можна зробити висновок, що силові тренування, крім того, що покращують самопочуття за рахунок повноцінного раціону харчування, вони також здатні врятувати фігуру і продовжити її молодість на роки вперед.

попередня статтяДжексон вже не лідер: Forbes оновив список багатих знаменитостей, що померли
наступна статтяТоп-10 найкорисніших продуктів для краси та молодості
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я