Будь-яке тренування має починатися з розминки. Їй варто приділити 10-15 хвилин, щоб підготувати тіло та прогріти м’язи. Так організм буде готовий до вправ, а це допоможе уникнути травм.
Потім слід додати невелике кардіо у вигляді стрибків зі скакалкою – вони підвищують витривалість, а також допомагають прокачати ноги та прес. До речі, стрибки через скакалку — чудова вправа для тих, хто регулярно ходить на підборах, оскільки вона розвиває координацію та баланс.
Наступний крок – це вправи для зміцнення м’язів преса, спини, сідниць та рук, простіше кажучи, кругове тренування. Зазвичай вона складається з планки, присідань, віджимань та вистрибувань із місця. Тут дуже важливою є техніка виконання вправ, а також дотримання пульсу — він має бути в районі 120–140 ударів на хвилину. Це рекомендована зона пульсу, яка запускає процес жироспалювання, безпечна для серцево-судинної системи.
Після тренування потрібна розтяжка. Вона покращує еластичність м’язів, що дає змогу прискорити процес відновлення організму після навантаження. А також прискорює кровообіг та знижує біль у м’язах після фізичної активності.