...

Що потрібно викинути з дому, щоб все-таки схуднути?

Підпишіться на нас:

Читаючи заголовок данної новини ви мабуть подумали про холодильник, чи газову плиту, але все не так прозаїчно.

Занадто великі тарілки

Ми з’їдаємо більше, ніж нам потрібно – про це говорить більшість досліджень харчової поведінки. Сигнали про насичення йдуть повільно, і зазвичай ми встигаємо з’їсти ще три-чотири ложки після того, як організм вже отримав достатньо їжі. Просто купіть тарілки на три сантиметри менше в діаметрі – це змусить вас зменшити щоденні порції і ви самі не помітите, як схуднете. Без дієт і голодування.

Занадто місткі склянки

Якщо ви не можете відмовитися від солодких напоїв або соків, пийте їх з високих вузьких склянок – візуально вони здаються об’ємніше, але в підсумку вміщають менше шкідливої ​​рідини. А ось для води і молока краще навпаки вибирати низькі келихи – чим більше ви вип’єте води, тим краще для вас.

Телевізор

Безперечно, телевізор на кухні – це зручно. Готувати під серіал або лекцію куди цікавіше, ніж в тиші. Але ось на час обіду або вечері і тим більше сніданку радимо його відключати: чим уважніше і зосередженіше ми під час прийому їжі, тим швидше «спіймаємо» сигнал про насичення – і тим менше з’їмо зайвого.

Штори в спальні

Чим більш легкі штори у вашій спальні, тим гірше ваш сон: для повноцінного нічного відпочинку нам потрібна повна темрява. А чим менше і гірше ми спимо, тим простіше на наступний день «ведемося» на спокуси, купуємо і з’їдаємо калорійні і солодкі продукти і переїдаємо. До речі, якщо не хочете змінювати штори, досить просто купити щільну пов’язку для сну.

Ноутбук і смартфон

По-перше, звичка «залипати» в соцмережах сама по собі сприяє набору ваги: ​​чим довше ми розглядаємо людей з ідеальними фігурами, тим вище ризик порушень харчової поведінки. Крім того, так зване «фудпорно» – привабливі фотографії їжі – також можуть спровокувати переїдання.

А, по-друге, звичка користуватися смартфоном або ноутбуком на ніч погано впливає на якість сну, а це в свою чергу негативно позначається на фігурі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я