Навесні можна зіткнутися з проблемою пожовтіння молодих пагонів часнику. Вони ще невеликі, не набрали зелену масу, а вже жовтіють. Потрібно відразу діяти, щоб не втратити врожай та не зібрати потім дрібні голівки.
Що робити з часник
Найперше навесні потрібно провести підживлення часнику. Якщо ви помітили зазначену проблему з пожовтінням, зніміть з грядок мульчування. Таким чином буде пришвидшено процес прогрівання ґрунту. В теплій землі часник краще засвоює поживні речовини.
Через тиждень, коли ґрунт прогрівся, часник можна підживити сульфат амонієм. Просто розсипте його на грядку в кількості 1 ст.л. на 1 кв.м. Проведіть по землі граблями, щоб добриво перемішалося з верхнім шаром землі. Азот та сірка, які входять в склад добрива, дадуть часнику поштовх до відновлення зеленого кольору.
Наприкінці квітня рекомендується додатково пролити підживленням для активного росту. А в травні поверніть часнику мульчування. Це збереже вологу, адже починається більш активне сонце. Якщо все зробити правильно, часник виросте набагато крупнішим.
Читайте також:
Три багаторічні рослини з декоративним листям для тінистого саду