Стійкий порядок — іноді така фраза звучить фантастично та навіть нереалістично. Але ж так хочеться жити в чистоті та цьому самому порядку. Професійні організатори простору розповіли, чому безлад повторно виникає та як з ним боротися:
- Місця для речей вибрані випадковим чином. Це означає, що не треба кидати речі, де випадково проходили. Віднесіть туди, звідки взяли. Менше валяється не там, де треба, менше потім прибирати.
- Ніхто не знає, де і що лежить. Люди, які живуть разом з вами, повинні відчувати комфорт та зручність. Тому місця зберігання речей потрібно обговорювати. Якщо ж ви все зробили на свою думку, тоді розкажіть та покажіть це іншим.
- Прибирання виключно генеральне. Якщо ви не можете нормально та якісно прибиратися, пропускаєте все та чекаєте вільного часу. Тоді один раз все зробите і крапка. Але ж до того часу невідомо скільки доведеться миритися з безладом. Порядок потрібно підтримувати. Виділяйте на це 15 хвилин на день. Прибирання, що підтримує порядок — дійсно корисна звичка.
- В домі більше речей, ніж він може вмістити. В такому випадку потрібно проводити сортування та позбавлятися зайвого, непотрібного та того, що лежить довгий час без вашої уваги.
Читайте також:
П’ять звичок, які допоможуть підтримувати ідеальний порядок без зусиль