...

5 продуктів для здоров’я печінки

Підпишіться на нас:

Якщо вас турбує стан здоров’я печінки, то варто звернути увагу на наступні продукти.

Яскраві овочі

Овочі яскравого кольору надають організму природні антиоксиданти – каратиноїди. Чим яскравіший овоч, тим вищий у ньому вміст корисних речовин.

Антиоксиданти захищають клітини печінки від пошкоджень вільними радикалами та перешкоджають розвитку запальних процесів.

Бонусом буде уповільнення старіння. Додайте до раціону якомога більше червоних та помаранчевих овочів — моркви, гарбуза та болгарського перцю.

Капуста цвітна

Капуста цвітна – джерело вітамінів і мінералів, незамінних не тільки для здоров’я печінки, але і для всього організму. Регулярне вживання цвітної капусти стимулює роботу печінки – вона активніше синтезує жовч та виводить шлаки з організму.

Крім того, цвітна капуста — дієтичний продукт, її можна вільно вводити до раціону навіть тим, хто стежить за фігурою.

Авокадо

Авокадо також може бути дуже корисним для печінки. Він багатий антиоксидантними сполуками, вітамінами та корисними жирами. Вони сприяють зміцненню та відновленню клітин печінки, стимулюють її роботу завдяки вмісту антиоксиданту глутатіону.

Вівсянка

Вівсяна крупа у великій кількості містить клітковину та бета-глюкани. Останні захищають клітини печінки від ушкоджень, знижуючи можливість розвитку хронічних захворювань. Вівсянка так само корисна для здоров’я шлунково-кишкового тракту, роботи мозку і допоможе контролювати вагу.

Вона багата на повільні вуглеводи, які надовго втамовують почуття голоду і знижують ризик переїдання.

Сухофрукти

Печінці для нормальної роботи необхідна глюкоза, вітаміни та мінерали. Отримати все це можна із сухофруктів – це повністю натуральний продукт, що не містить доданого цукру, багатий на вітаміни і клітковину. Найкориснішими для печінки будуть курага, чорнослив та інжир. Головне – пам’ятати, що сухофрукти – висококалорійний продукт.

Їсти їх варто у обмеженій кількості та стежити, щоб вони вписувалися у добову норму калорій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я