Як приготувати “соковиту” та хрумку квашену капусту

0
хрумку квашену капусту

Простий і дуже швидкий рецепт хрусткої, соковитої та дуже смачної квашеної капусти. При скромному наборі інгредієнтів можна приготувати відмінну закуску до столу.

Складові:

  • капуста – качан (2,2-2,5 кг);
  • морква – 1 шт. (300-350 г);
  • вода – 1 л;
  • сіль – 2 ст. л.

*Перед приготуванням воду кип’ятять, а потім чекають, поки охолоне.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Покрокове приготування

Плюс рецепту в тому, що на приготування витрачається трохи більше 40 хвилин, а готовий продукт можна продегустувати через 4-5 днів.

  1. Капусту (без качана) подрібнюють. Спосіб не такий важливий. Можна за допомогою ножа, шатківником або пропустити через блендер/кухонний комбайн.
  2. Моркву натирають на тертці. На великій чи дрібній – вибір кулінара. Морква служить задля прикраси страви, а також містить цукор, який необхідний закваски і бродіння.
  3. Подрібнену капусту та натерту моркву змішують. Інгредієнти просто перемішують, не давлять. М’ята капуста не буде хрусткою та соковитою.
  4. Потім заготовку укладають у банку, ущільнюють.
  5. У літрі холодної кип’яченої води розводять 2 ст. л. солі та заливають розчин у банку до країв. Потім складають марлю в кілька шарів і накривають єю банку. Ємність необхідно поставити в блюдо, тому що під час квашення з неї виходитиме рідина.
  6. Заключний етап. Банку із заготівлею на 4-5 днів ставлять у темне місце при кімнатній температурі. У процесі квашення капусту слід протикати дерев’яною паличкою або іншим зручним пристосуванням.

Це потрібно, щоб гази, що виділяються під час бродіння, виходили нагору. Через 4-5 днів, коли припиниться виділення піни, а розчин стане прозорішим, капусту можна подати на стіл. Готовий продукт зберігають у погребі чи холодильнику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я