...

Секрети приготування смачного рису на гарнір

Підпишіться на нас:

Рис – ідеальний гарнір, що підходить до будь-яких страв. Його можна подавати до м’яса, риби, овочів та будь-яких інших продуктів. До того ж, рис має невеликі показники калорійності, тому його можна сміливо вживати навіть тим, хто стежить за фігурою.

Подробиці

Однак приготувати смачний і візуально гарний рис досить проблематично. Крупа може злипатись, перетворюючись на безформну масу.

Які секрети приготування рису варто знати:

  1. Якщо ви хочете, щоб рис добре розварився, але не злипався, то вам варто правильно вибирати його. Якісний рис коштує дорожче.
  2. Також не варто забувати про те, що рис потребує промивання. Досвідчені господині перед приготуванням навіть замочують його на годину. Вода потім зливається, а рис ще раз промивається.
  3. Співвідношення рису та води просте: на склянку крупи варто брати дві склянки води.
  4. Як тільки ви відправили рис в каструлю, воду варто посолити. Це захистить від злипання. Як додатковий захід можна використовувати невелику кількість олії. А ось спеції під час варіння додавати не слід.
  5. Це не той гарнір, який потребує вашої пильної уваги. Його варто перемішати лише кілька разів. Якщо ж ви його постійно перемішуватимете, то він неминуче злипнеться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я