...

Як швидко зварити буряк у мікрохвильовці в пакеті

Підпишіться на нас:

Просто і легко, без очікування та брудного посуду! Знаючи, як швидко зварити буряк у мікрохвильовій печі в пакеті, можна за лічені хвилини приготувати улюблений овоч. Такі буряки абсолютно не відрізняються від зварених у воді. Можна подавати їх просто як гарнір або приготувати салат. оТже, приступаємо до приг

Підготуйте невеликі за розміром коренеплоди. Як не крути, але п’ять маленьких буряків будуть готові швидше, ніж один величезний буряк сорту “Гігантелла”. Буряк ретельно вимийте під проточною водою. Кінчики з обох боків поки що не зрізайте. Підготуйте рукав для запікання та пару спеціальних хомутиків, якщо вони є в комплекті.

За допомогою ножа наколи буряк в декількох місцях. Це необхідно для прискорення їх приготування.

Упакуйте буряк у рукав і затягніть кінці з обох боків хомутиками. Якщо їх немає в комплекті, просто зав’яжіть вузли щільніше. У верхній частині пакета зробіть кілька наскрізних отворів, не зачіпаючи нижню частину пакета. Якщо цього не зробити, то пакет згодом може лопнути від великої кількості пари всередині.

Покладіть пакет прямо на скляну тацю мікрохвильовки. Готуйте буряки протягом двох хвилин на потужності 800 Вт.

Потім зробіть перерву у приготуванні приблизно на хвилину, щоб піч трохи охолола. Потім знову увімкніть піч на дві хвилини. І знову зробіть перерву на хвилину.

Зрозуміти, чи готові буряки чи ні, можна дізнатись, проткнувши їх ножем. Готовий овоч повинен легко зісковзувати. Час вказано приблизно, оскільки він залежатиме від потужності та особливості роботи вашої мікрохвильової печі, а також розміру буряка.

Коли буряк буде готовий акуратно розріжте пакет, повний гарячої пари, не обпечіть руки руки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я