Не додавайте таку цибулю до салатів, якщо не хочете зіпсувати смак

0
Не додавайте таку цибулю до салатів, якщо не хочете зіпсувати смак
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цибуля досить часто є складовою салатів. Аромат та смак приваблює та викликає ще більше апетиту. Виявляється, не вся цибуля добра для салатів. Деяка може зіпсувати його, а не доповнити.

Подробиці

В складі цибулі є фітонциди. Саме вони надають гострий смак та аромат. Деякі сорти цибулю мають підвищену кількість, що призводить до зворотного ефекту.

Наприклад, звична всім ріпчаста цибуля. Вона може бути така міцна, що окрім неї інші інгредієнти навіть не будуть відчуватися.

Не всі знають, що шалот також може мати негативний вплив на страву. В сирому вигляді вона має м’якший смак, але дискомфорт можу бути для людей з чутливістю шлунково-кишкового тракту.

У випадках, коли цибуля виявилася занадто пахучою та різкою, уникайте її. Нехай краще салат буде без неї. В цьому випадку можна ще її замаринувати. Іноді це допомагає покращити її смак та дійсно зробити його м’яким.

попередня статтяКвітникарі поділилися секретом, як доглядати за петуніями, щоб кущі були рясними та квітучими
наступна статтяКвітникарі розповіли про чотири кроки, щоб троянди довго стояли в вазі
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я