...
ГоловнаДімДві лікарські рослини, з якими розсада помідорів, перців не буде хворіти

Дві лікарські рослини, з якими розсада помідорів, перців не буде хворіти

Підпишіться на нас:

Вирощування розсади — це, як з дітьми. Потрібно за всім слідкувати, ухвалювати рішення щодо стану здоров’я, розвитку та планувати подальший розвиток. В плані з розсадою кінцевий результат полягає у зборі врожаю. А його можуть дати тільки здорові та міцні рослини.

Чим поливати розсаду

Біля ділянки не завжди треба все підряд скошувати. Велика ймовірність, що біля вас можуть рости корисні трави. Наприклад, пижмо та полин. Дві лікарські багаторічні рослини, які мають корисні властивості не тільки для людей.

В сезон збору трав нарвіть пижмо та листя полину. Висушіть. Коли настане час працювати з розсадою, у вас буде натуральний засіб для профілактики різних захворювань рослин.

Жменю трав залийте водою, проваріть та дайте охолонути. Таким трав’яним засобом поливайте розсаду разом з основним поливом або під час внесення підживлень.

Полин та пижмо стануть не тільки захисниками проти хвороб. Вони також сприятимуть захисту від шкідників. Тож в сезон обов’язково назбирайте та насушіть. Натуральний засіб замість хімії — ваш внесок у екологічне вирощування рослин. Застосовувати можна не тільки для помідорів та перців, але й для інших городніх культур.

Читайте також:

Три види добрив, щоб підживити розсаду з жовтим листям

18 квітня

17 квітня

В тренді

Ще новини:

Три очевидні причини появи пустоцвітів на баклажанах

Не до доброго діла, якщо на баклажанах з'явилось багато пустоцвітів. Звичайно, це не рідкість, але прикро. Причиною може...

П’ять фактів про буряк: що не любить популярний коренеплід

Буряк вирощують на рівні з картоплею, морквою, кропом та петрушкою. Його популярність не менша за перелічені культури. Який...

Два кращі засоби від чорної ніжки розсади за 20 грн

Якщо стебло молодої розсади раптом темніє біля ґрунту й падає — це чорна ніжка. Грибкова напасть, яка щовесни...

Як відлякати птахів і зберегти урожай черешень

Щойно черешня починає наливатися соком, як згори з’являються охочі до дегустації — шпаки, сороки, іноді навіть ворони. Іноді...