Гречка вважається національним продуктом. Про неї завжди кажуть, що вона повинна бути в раціоні, бо є найкориснішою. В Україні гречка вважається національним продуктом. Чому ж іноземці абсолютно байдужі до цієї крупи?
Іноземці не люблять гречку
Гречка росте з відсутністю вибагливих вимог щодо умов вирощування. Вона не виснажує ґрунт та може рости навіть на малородючих землях. З урахуванням цих вимог гречка з моменту появи її в Європі та США стала кормом для худоби. В різних європейських країнах її називали «арабською». Також ходила назва «язичницька».
Раніше гречку поза межами України було годі знайти. Зараз в європейських магазинах вже вона продається. Не в таких масштабах як у нас, але є. Гречка немає попиту через гіркуватий присмак. В Індії цю крупу також не дуже люблять та називають її «їжею бідних». Продається в необробленому вигляді.
Після голодомору 1930-х років гречка залишалася тим продуктом, який люди могли собі дозволити. Вона була дешевою та її можна було швидко приготувати. Це згодом стали говорити про її користь та цінні поживні речовини, а тоді вона була потрібна виключно для харчування.
Поступово у іноземців змінюється думка про гречану крупу. Це пов’язано з тим, що мігранти стали привозити крупу з собою, готувати та пригощати. Хто знає, може з часом іноземці і розпробують гречку та полюблять її не менше ніж українці.
Читайте також: