Що робити, якщо підгоряє пиріг

0
Що робити, якщо підгоряє пиріг

Багатьом господаркам знайома ситуація, коли пироги, кекси або пиріжки з незрозумілої причини починають підгоряти в духовці. І досить часто така неприємність трапляється в той момент, коли хотілося б здивувати гостей чи домочадців кулінарними смаколиками.

Причини, чому випічка підгоряє у духовці

В основному пироги випікають, використовуючи звичайну газову духовку. Особливість таких газових духових шаф у тому, що нагрівання надходить лише знизу.

Тому досить важко регулювати температурний режим газової духовки. Якщо випічка пригоряє або погано пропікається, а всередині сира, то річ у неправильному розподілі тепла.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Випічка може підгоряти, якщо порушено технологічний процес приготування. Перед випіканням духовку прогріти 20 хвилин на максимальній температурі.

Тільки після цього можна поставити деко з пирогом на решітку та встановити потрібну температуру.

Спосіб як врятувати пиріг, щоб не пригорів

Завдяки кулінарним хитрощам багато страв вдається врятувати.

Якщо пиріг підгоряє, то знадобиться звичайна фольга. Пиріг потрібно накрити фольгою і відправити назад до духової шафи. Фольга не дозволить пирогу підсмажитися, і випічка добре пропечеться.

Якщо все ж таки пиріг підгорів, і фольга вже не врятує, то випічку потрібно дістати з духовки, прибраши шар, що пригорів.

Приготуйте смачний крем і глазур, просочіть коржі і покрийте горіхом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я