Експерти розповіли, що може дати щоденна ходьба пішки

0
Експерти розповіли, що може дати щоденна ходьба пішки

Щоденна ходьба пішки по 30-60 хвилин в активному темпі асоціюється з багатьма оздоровчими ефектами – які з них особливо вражають ми розповімо нижче.

Подробиці

Отже, ось що може відбуватися з тілом, якщо щодня ви ходитимете пішки на свіжому повітрі:

Контроль ваги, схуднення. Якщо вам потрібно скинути надмірну вагу, почніть практикувати пішу ходьбу протягом години. Щоб якнайшвидше досягти потрібної мети, можете зробити свою прогулянку фізично інтенсивнішою: наприклад, прискоривши крок або навіть часом переходячи на біг підтюпцем. Ходьба пішки з обтяженнями, у свою чергу, є добрим способом не тільки спалити більше жиру, але й наростити м’язову масу.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Оздоровлення психіки. Прогулянки на лоні природи, коли людина бачить багато зелені, оглядає мальовничий природний ландшафт – надають потужну позитивну дію на психіку людини. У цьому вивільняються ендорфіни, знижується рівень стресу. Таким чином, ходьба пішки допомагає запобігти розвитку депресії, вигоряння.

Зміцнення м’язів, суглобів. Вчені кажуть, що тіло було створено природою зі здатністю долати великі відстані. Щоденні прогулянки підтримують у добрій формі м’язи та суглоби, що особливо важливо у літньому віці. Пацієнти, які страждають на артрит, часто повідомляють, що завдяки регулярній ходьбі у них зменшуються болі, і в цілому вони починають краще рухатися.

Зниження ризику багатьох хвороб. Судячи з наявних дослідницьких даних, регулярна ходьба дуже ефективно знижує ризик розвитку діабету чи серцевих захворювань. Також вчені виявили, що у людей похилого віку, які регулярно ходять пішки, сповільнюється розвиток ранньої стадії деменції, стають менш вираженими проблеми з пам’яттю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я