...

4 правила, які допоможуть зробити спорт частиною повсякденного життя

Підпишіться на нас:

Всім відомо, наскільки важливими є фізичні навантаження для життя людини. “Спорт – це життя” – не просто гучна фраза, а достовірний факт, доведений безліччю наукових досліджень. Якщо деякий час ви дозволили собі розслабитись і закинули тренування зовсім – не біда. До них завжди можна плавно повернутися і зробити частиною вашого повсякденного життя. І почати ми радимо прямо зараз, а допоможуть вам у цьому поради нижче.

Починайте поступово

Якщо ви не займаєтеся спортом регулярно, не варто відразу починати тренуватися дві години п’ять разів на тиждень. По-перше, з незвички інтенсивні навантаження принесуть більше шкоди, ніж користі: ви сильно втомлюватиметеся, а організму навряд чи вистачить часу і сил на своєчасне відновлення. По-друге, така перенапруга просто відіб’є у вас будь-яке бажання займатися спортом, і з ймовірністю ви швидко його закинете. Спробуйте почати з невеликих тренувань, наприклад цей 15-хвилинний жироспалюючий комплекс або таке ж коротке тренування на сідниці. Коли організм звикне до таких навантажень, тривалість та інтенсивність тренувань можна буде підвищувати.

Спробуйте тренуватися на вулиці

Мабуть, тренуватися десь у зеленому парку на свіжому повітрі значно приємніше, ніж у задушливій залі в оточенні великої кількості людей. Наприклад, почати бігати. Навіть якщо ви ніколи раніше цього не робили, ми радимо не списувати з рахунків цю активність: біг ефективний не тільки для схуднення та приведення м’язів у тонус, але й для зміцнення здоров’я серцево-судинної системи.

Вибирайте правильний одяг

Здавалося б, у тренуванні головне — це спорт, а одяг ніякої ролі не відіграє. Однак, це зовсім не так. Наприклад, неправильно підібрані кросівки для бігу не тільки зроблять тренування менш ефективним, але можуть стати причиною травм під час тренування. Та й одяг має бути максимально комфортним: не обмежувати рухів, не тиснути і ніяк не заважати виконанню вправ.

Не зловживайте навантаженнями

Якщо вам здається, що в заняттях спортом діє правило «чим більше – тим краще», поспішаємо вас засмутити. Якщо ви хочете займатися щодня, види навантаження обов’язково потрібно чергувати: інакше м’язи не встигатимуть відновлюватися, і нічого, крім втоми, ви від тренувань не отримаєте. Важливо скласти свій ідеальний спортивний режим, в якому вам буде зручно та комфортно тренуватись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я