...

Основні причини, чому вам варто почати займатися йогою вже сьогодні

Підпишіться на нас:

Йога – це відмінний спосіб відволіктися від проблем і позбутися непотрібних думок. Вона допомагає пізнати себе як зовні, так і зсередини. Вже на перших заняттях ви зробите великий крок на шляху до володіння своїм тілом та управління диханням. Крім того, як і всі фізичні вправи, йога дозволяє тримати м’язи у тонусі.

Отже, давайте розглянемо основні причини, чому вам варто почати займатися йогою вже зараз.

Досконалий силует

Згідно зі статистикою, понад 85% жінок незадовільно ставляться до свого зовнішнього вигляду. Причому це зовсім не означає, що вони мають якісь непоправні вади, а ось неправильний підхід до фізичних навантажень точно присутній. Проведіть невелике опитування серед знайомих і ви зрозумієте, що більшість розцінюють спорт як обов’язкову програму для втрати ваги або набуття стрункості.

Перший плюс йоги полягає у її особливому підході до навантаження.

Провідну роль в практиці грає процес очищення від негативних думок.
Звичайно, шанувальникам кубиків це здасться дивним, але любов і повага до свого тіла робить нас набагато кращою, ніж заповітні 50 кг на вагах.

Гормональна рівновага

Скільки всього сказано про шкоду гормонального дисбалансу та як мало знайдено вирішення цього питання. Так, позбавитися проблеми складно, але можна прислухатися до думки вчених і піти на йогу. Згідно зі статистикою заняття йогою сприяють зниженню больових відчуттів ПМС, знижують симптоми менопаузи, покращують дітородну функцію, а в деяких випадках навіть посилюють статевий потяг. Такий ефект пояснюється антистресовим впливом йоги на організм. І ще зверніть увагу, що в багатьох асанах стимулюється робота яєчників, надниркових залоз і щитовидної залози, які відповідають за утворення гормонів.

Міцні кістки для врівноваженої людини

Ні для кого не секрет, що від остеопорозу у 80% страждають саме жінки. Запобігти появі цього страшного захворювання можна за допомогою фізичних вправ, посилених навантаженнями. Йога чудовий варіант для занять з обтяженням, які допоможуть зберегти міцність кісток, не ушкоджуючи суглоби та м’язи. У нескінченній гонитві за благополуччям ми не рідко забуваємо про себе, втрачаючи почуття захищеності. Правильні методики дихання, розтяжка та концентрація допомагають знову знайти себе та відновити внутрішні сили. Ви можете називати йогу як завгодно: енергетичним підживленням, вправами на гнучкість, але головне пам’ятайте, що завдяки їй можна стати красивішою не лише зовні, а й внутрішньо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я