...
ГоловнаДімП'ять правил для вирощування редиски розміром з куряче яйце

П’ять правил для вирощування редиски розміром з куряче яйце

Підпишіться на нас:

Сезон редиски ніхто та ніколи не пропускає, якщо є дача та грядки. Найпопулярніший коренеплід весни швидко росте та так само швидке все в себе вбирає. Зовсім немає бажання підживлювати його мінеральними добривами. Поговоримо детальніше про те, що потрібно редисці та чим її можна підживити, щоб вона виросла велика та соковита.

Не розпушувати ґрунт. Редиска належить до тих культур, які не треба проходити сапкою в міру росту. При цьому потрібен легкий ґрунт. Завчасно робіть його структуру на грядці приданою до вирощування, додавайте пісок, якщо земля занадто щільна. Але протягом росту спеціально розпушувати механічним способом не треба, бо падає температура ґрунту та пришвидшується випаровування вологи.

Мульчування. Воно редисці потрібне саме для збереження вологи та підтримки температури, якщо погодні умови досить прохолодні. Редиска ідеально росте при +18 градусах, а от при +10 сповільнюється. Для мульчування використовуйте солому, стружку. Ущільнювати не треба.

Підживлення. Редиска в цьому плані досить скромна. Не треба рясно закладати на грядку перегній та азотні добрива. Редиска цього не любить. В результаті у вас виросте багато зелені, а сам коренеплід буде залишатися малим та недорозвинутим. Редиска любить мінімалізм в добривах. Хіба додати калій та фосфор на етапі появи двох листків.

Вода. От що любить коренеплід, то це однозначно полив. Оптимальна вологість для нього 80%. Поливати зранку та ввечері.

Накриття агроволокном. Так, редиска любить, щоб її накривали. І не тільки від холоду. Захист від сильного вітру, дощу чи високих температур також потрібен.

Редиска не є складною культурою для вирощування. Просто є певні моменти, про які потрібно знати та дотримуватися їх. І редиска порадує врожаєм.

Читайте також:

Чотири види рослин, які можна сіяти у відкритий ґрунт протягом квітня

В тренді

Ще новини:

П’ять способів застосування горіхової шкаралупи вдома та на дачі

Коли наступний раз будете чистити волоські горіхи, не викидайте шкаралупу. Вона вам знадобиться для кімнатних квітів та рослин...

Шість невибагливих кущів з гарним цвітінням

Кожна людина, яка має присадибну ділянку мріє про впорядкований та квітучий сад. Рослин для цього треба багато, але...

Особливості весняного догляду за хостами для їх пишного росту

Для оформлення клумб в затінку, для озеленення композицій з квітами хости стають незамінними помічницями. Розмаїття сортів настільки широке,...

Розкрито чотири секрети великого врожаю помідорів

Великий та щедрий врожай помідорів гарантовано всім, хто знає правила вирощування культури. Все починається на етапі розсади. Якщо...