Як схуднути в стегнах

0
Як схуднути в стегнах
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Принцип різноманітності в природі знайшов своє відображення і в типах жіночих фігур. Хтось має практично ідеальні пропорції. Комусь дісталася фігура «трикутник». У власниць грушоподібної форми (вузький «верх» і широкий «низ») генетика подбала про те, щоб всяь зайву вагу відкладалася на животі та стегнах.

Як створити потрібні пропорції?

Якщо взяти за ідеал фігуру «пісочний годинник» і подивитися на своє тіло з точки зору геометрії, стане зрозуміло, над якими частинами потрібно працювати.

У фігурі «груша» потрібно не тільки активно спалювати жир з живота, сідниць і стегон, але і приділяти велику увагу прокачуванні м’язів спини, плечового пояса і грудей. Талію в цьому випадку чіпати не можна: забудьте про скручування, нахили з гантелями.

Оскільки процес спалювання жирів відбувається тільки при наявності в крові певних ферментів і кисню, необхідно активно його (тобто кисень) споживати. Для цього потрібні силові й аеробні навантаження. Під час силових підходів жир активно вивільняється з клітин, так як дає організму необхідну енергію для вправ. В процесі аеробних навантажень, коли відбувається активне дихання і споживання кисню, жир спалюється. Пам’ятайте про це, коли вирішите скинути все «зайве».

Блокнот, камера, ваги

Процес вдосконалення фігури включає в себе не тільки фізичні вправи. Потрібна ще й самомотивація. Коли бачиш перші результати, власні перемоги, додаються сили рухатися далі в подвоєному темпі.

На початковому етапі вам знадобляться блокнот, фотоапарат і ваги.

  1. Заміряйте проблемні місця і запишіть ці цифри в блокнот.
  2. Сфотографуйте себе в різних ракурсів так, щоб об’єктивно було видно всю фігуру.
  3. Зважте на точних вагах і зафіксуйте цифри.

Ці прості дії допоможуть мотивувати вас на процес схуднення.

Головне, щоб ви не худли занадто швидко, інакше разом з жиром може піти і м’язова маса. Максимальна втрата ваги повинна складати 500 грамів на тиждень.

Чи змінювати спосіб життя?

Необхідно переглянути свої щоденні звички як в способі життя, так і в харчуванні.

Багато з нас постійно або періодично піддаються стресам: складності на роботі, сімейні негараздам, проблемам фінансового характеру тощо. На стрес наш організм реагує виробленням особливого гормону – кортизолу, який уповільнює метаболізм, тим самим дозволяючи жиру накопичуватися в самих невідповідних місцях. Рішення очевидно: намагайтеся вести спокійний, розмірений спосіб життя, знаходити гарне в будь-яких ситуаціях, дивитися на світ з посмішкою.

Поряд зі способом життя, величезний вплив, або навіть основний, на фігуру мають і харчові звички. Щоб жир не відкладався на ногах і животі, повинен бути швидким обмін речовин. Ось основні правила хорошого метаболізму.

  1. Введіть в свій раціон рідку їжу: супи, рідкі каші.
  2. Не виключайте зі свого раціону жири: поліненасичені жирні кислоти дають нам енергію, а в поєднанні з білками і вуглеводами зміцнюють м’язи і прискорюють їх зростання.
  3. Візьміть за правило рахувати калорії. Можна обійтися і без ваг, досить лише шляхом проб і помилок знайти оптимальні поєднання продуктів на один прийом їжі, що забезпечують вас енергією, вітамінами і мінералами, і дотримуватися ці пропорції.
  4. Відмовтеся або мінімізуйте кількість солодкого і мучного в своєму раціоні. У булочках, цукерках і тістечках міститься майже добова норма вуглеводів.
  5. Скажіть тверде «ні» добавці. Насичення відбувається через півгодини після прийому їжі, тому краще вийти з-за столу трохи голодним.
  6. Вся їжа обов’язково повинна бути свіжою. Бажано готувати її безпосередньо перед прийомом їжі, тому що в повторно розігрітому блюді кількість корисних речовин зменшується в рази.
  7. Витрачайте все з’їдені калорії за допомогою фізичних навантажень.
  8. Всупереч поширеній думці, солодке краще їсти не з ранку, а в обід або на полуденок. З’ївши з ранку шоколадку, ви як би налаштовуєте свій організм на «солодку хвилю». Тому краще снідати омлетом, а побалувати себе цукеркою – в обід.
  9. Сніданок обов’язково повинен включати в себе білки: тарілка вівсянки і варене яйце – запорука відмінного самопочуття до обіду.

Їсти потрібно за кілька годин до сну. Навіть фрукти, які насправді містять багато вуглеводів, додадуть зайві кілограми, якщо з’їсти їх на ніч.

Правильне харчування має стати не тимчасовим явищем, а звичкою. Такий же, як почистити зуби або мити руки перед їжею.

Ефективні фізичні вправи

Серед безлічі аеробних вправ є кілька найбільш ефективних у боротьбі із зайвою вагою:

  • сайклінг;
  • активні танці;
  • біг, краще ранковий і вечірній;
  • степ-аеробіка;
  • аквааеробіка;
  • вправи зі скакалкою.

Такі види навантаження вимагають активного споживання кисню, який і допомагає руйнувати жир.

Необхідно дотримуватися балансу силового і аеробного навантаження, наприклад, чергувати їх через день-два. Не потрібно боятися, що вправи з гантелями і штангою зроблять вашу фігуру «чоловічою».

Необов’язково відвідувати спортзал, щоб тренування були результативними. Замінити гантелі, штанги і обважнювачі допоможуть пляшки з водою, мішечки з піском або інші підручні матеріали.

Що стосується вправ, спрямованих безпосередньо на роботу зі стегнами і животом, то тут кращими є:

  • підйоми тазу з положення лежачи на спині;
  • махи ніг назад і вбік;
  • випади зі штангою;
  • присідання «пліє» з затримкою в найнижчому положенні;
  • глибокі присідання.

Всі ці вправи потрібно робити регулярно, а не за настроєм.

Допоміжні косметичні процедури

Якщо вам здається, що ЗСЖ, правильного харчування і вправ недостатньо для досягнення ідеальних обсягів, можна вдатися до приємних косметичних процедур, які допомагають скорегувати проблемні ділянки тіла. До них відносяться різні обгортання і масаж.

Варикоз, запальні процеси і деякі інші захворювання, а також вагітність є протипоказаннями для масажу і обгортань.

Робота над фігурою – трудомісткий і тривалий процес. Але воля, мотивація і дотримання всіх перерахованих вище рекомендацій вже через місяць дадуть перші видимі результати.

Будьте спортивні і красиві!

попередня стаття3 найкрасивіших дівчат за знаком зодіаку
наступна статтяЧим корисна калина і що з неї можна приготувати
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я