Чи можна позбутися жиру на животі, якщо качати прес

0
Чи можна позбутися жиру на животі, якщо качати прес

Якщо ви мрієте про шість кубиків, коли тренуєте прес, ви не самотні. Міцні м’язи кора не тільки важливі для вашого загального здоров’я, але і виглядають дуже привабливо в естетичному плані. Тим не менш, дуже складно розглянути м’язи черевного преса, якщо на них занадто багато жиру. І тут постає логічне питання: чи допомагають тренування преса спалювати жир на животі?

Подробности

На жаль, вправи на прес можуть бути не такими корисними в цьому плані, як вважають деякі атлети. Неможливо цілеспрямовано активувати жироспалення на животі чи якійсь іншій частини тіла. Цього не досягти ні виконанням спеціальних вправ, ні змінами в дієті. Тренуванням преса не спалити більше абдомінального жиру, ніж будь-де ще на вашому тілі. Схуднення відбувається по всьому тілу, тому тренування преса допоможе спалювати жир на животі, а також жир в інших місцях. Це також означає, що ваш прогрес у зменшенні жиру на животі може виявитися повільнішим, ніж ви сподівалися, тому що жир буде йти по всьому тілу, поки ви врешті-решт побачите свої кубики преса.

Хоча скручування та підйоми ніг у висі не можуть гарантувати вам бажаної візуалізації черевного преса, ваша дієта відіграватиме найважливішу роль у позбавленні зайвого жиру на животі. Щоб схуднути, потрібно дотримуватися дефіциту калорій у своєму раціоні. Це означає, що ви повинні споживати менше енергії, ніж потрібно вашому тілу для підтримки поточної ваги. Потреба в калоріях у людини залежить від її віку, ваги, статі, рівня активності та стану здоров’я. Тому дуже важливо підійти до цього питання з усією серйозністю та грамотно скласти свій раціон.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Також важливо пам’ятати, що не кожному вдасться досягти ідеального преса, і не всім потрібний плоский живіт, щоб бути здоровим. У деяких людей рельєфні кубики можливі лише за дуже низького відсотка тілесного жиру, дотримуватися якого може бути некомфортно і навіть складно. Хоча втрата жиру на животі – це чудова мета для людей із надмірною вагою, вам не обов’язково доводити його до виду пральної дошки, щоб бути здоровим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я