Дбайливі господарі вже давно зібрали в комору свій урожай. І білокачанна капуста також зберігається в підвалі чи на балконі, чекаючи свого часу.
В зимовому меню українців страви з капустою – традиційні та бажані. А ще цей овоч дуже цінить наш народ за його вітамінність.
Подробиці
Вміла господиня має в своєму арсеналі не одну смачну та улюблену страву, яку вона готує якнайсмачніше. Пропонуємо приготувати смажену капусту, яка сподобається всім вашим рідним та близьким.
Дотримуйтесь при приготуванні 6 секретів, від яких залежить, смак і користь страви.
Секрети приготування
- Оберіть вершкове масло, без якого складно домогтися тонкого аромату та приємного смаку від овочів. Готова страва майже не буде відрізнятись по калорійності від приготованої на рослинній олії.
Також можна використовувати суміш – рослинне і вершкове масло. - Під час обсмажування не накривайте сковороду кришкою, інакше ви приготуєте тушковану, а не смажену капусту. Деякі сорти при тушкуванні можуть стати терпкими.
- Посоліть капусту правильно – не варто це робити на початку готування. Так ви ризикуєте приготувати рідку капусту, адже посолена вона виділяє вологу. Солити капусту варто наприкінці готування.
- Смажте капусту на помірному, та не надто слабкому вогні. При надто слабкому вогні ваша капуста почне тушкуватись.
- Якщо ви смажите капусту, проведіть біля плити близько 15 хвилин, періодично помішуючи весь цей час вашу капусту. Якщо не перемішувати, є ризик пригорання страви.
- Якщо ви прагнете урізноманітнити смак смаженої капусти, за бажанням можете додати до неї фарш або гриби.