...
ГоловнаДімЛише одна ложка добрива, щоб морква виросла рівна та солодка

Лише одна ложка добрива, щоб морква виросла рівна та солодка

Підпишіться на нас:

Серед досвідчених дачників є справжні знавці з вирощування моркви. Вони точно знають, що їй потрібно на етапі формування коренеплодів, їх смаку та розміру. Ділимось з вами цінною інформацією, щоб кожен міг виростити таку саму.

Про підживлення в деталях

Морква входить в ряд коренеплодів, для яких на городі завжди знайдеться вільна грядка. Мало хто хоче, щоб вона росла малого розміру та крива, суха, жорстка. Такого фіаско з врожаєм можна уникнути, якщо знати дієве підживлення.

Найкращим рішенням буде підживити моркву нітроамофоскою. Для моркви вона є цінним джерелом фосфору, калію та азоту. Вони забезпечать і нарощення зеленого бадилля, і рівних та солодких коренеплодів. В період росту не можна допускати дефіцит мінералів.

Для підживлення моркви потрібно розчинити 1 ст.л. нітроамофоски у 10 л води. Цього вистачить для підтримки молодих рослин, і не завдасть шкоди родючості ґрунту. Збільшувати дозування немає потреби.

Проливати потрібно між рядками моркви. Стандартно роблять це зранку або ввечері, коли немає сонця. Це допоможе зберегти вологу, щоб вона встигла дістатися до кореневої системи. Підживлюють нітроамофоскою чотири рази за сезон.

Читайте також:

Бюджетний засіб для підживлення розсади від витягування

12 квітня

11 квітня

В тренді

Ще новини:

Як працювати з перлітом для квітів, щоб це було безпечно

Перліт часто використовують квітникарі, садівники та городники при вирощуванні розсади. Один із відомих розпушувачів для ґрунту. За складом...

До якого числа треба посадити моркву і буряк

Моркву сіємо до 15–20 квітня, буряк — з 15 квітня по 5–10 травня, залежно від погоди. Не тягнемо,...

Шість порад, що додати в рядки під час сіяння моркви

Посієш моркву просто в землю — і виросте щось тонке, викручене, як старий шуруп. А потім ще й...

Чому навесні не можна прочищати кущі полуниці граблями

Граблі — зручний інструмент, але разом з тим він може зробити суттєву проблему для городніх культур. Не все...