Після цієї каші довго не хочеться їсти: ідеально збалансований рецепт для сніданку

Підпишись на нас:

Вівсяна каша – класичний сніданок, з якого починається ранок більшості людей. Однак часто ми готуємо її неправильно, через що невдовзі відчуваємо голод, зриваємося на перекушування і набираємо зайву вагу. Спробуй приготувати кашу за рекомендаціями нутриціологів – результат тебе здивує!

Вівсяна каша довгого варіння багата на вітаміни групи В, амінокислоти, а також містить чимало білка і клітковини, необхідної для здоров’я кишечника і прискорення обмінних процесів в організмі. Саме тому дієтологи продовжують радити їсти вівсянку на сніданок – незважаючи на те, що в соцмережах можна знайти безліч інших не менш корисних рецептів.

Однак не варто забувати, що вівсянка вівсянці різниця. Пластівці швидкого приготування майже не містять корисних речовин. А каша, зварена на молоці, з додаванням цукру та інших солодких добавок, викличе лише здуття та швидке настання голоду.

Щоб сніданок з вівсянкою повноцінно закрив норму отримання білків, жирів і вуглеводів, а також добре наситив на найближчі кілька годин, потрібно додати до каші парочку інгредієнтів, які зроблять її ще кориснішою і смачнішою.

  • По-перше, варити вівсянку краще на воді. Якщо смак такої каші тобі не подобається, спробуй використати рослинне молоко з чистим складом. Ну, або ж воду та молоко у пропорції 1:1.
  • По-друге, кашу слід заправити олією. Причому краще, якщо це буде не вершкове, а рослинна олія чи урбеч із насіння та горіхів. Ложечка кокосової або арахісової пасти надасть каші цікавого смаку — і наситить організм корисними жирами.
  • По-третє, поживність вівсянки можна збільшити, додавши додатковий білок. Поклади в кашу пару шматочків сиру, кунжут, насіння чиа або горіхи.

Завдяки цим інгредієнтам звичайна ранкова страва перетвориться на справжній кулінарний шедевр – корисний за всіма показниками! Переконайся в цьому сама і якнайшвидше: все-таки готується така каша не довше, ніж якщо слідувати звичайному рецепту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

Чим підживити ягідні кущі: добриво для смородини

Щоб ягоди на кущах червоної, чорної чи білої смородини...

Як приготувати ідеальну запіканку з сиру: 5 простих правил

Сирна запіканка може стати бажаним гостем на вашій кухні,...

Чому гине розсада огірків: 3 часті помилки

Не секрет, що справи городні потребують чимало зусиль та...

Як посмажити ніжну червону рибу менш ніж за 10 хвилин

Про користь червоної риби не чув лише лінивий, тож...

3 рослини, які приховано шкодять іншим культурам: не бур’яни, а шкоду завдають

Виявляється, деякі культурні та декоративні рослини можуть стати прихованими...

Які помилки ми робимо при варінні кави

З ранку перш за все хочеться порадувати себе чашкою...