...

Які кулінарні лайфхаки із содою варто взяти на замітку

Підпишіться на нас:

Важко знайти корисніший для господині продукт, ніж сода. Вона застосовується не лише в кулінарії, а й далеко за межами кухні. Варто знати, як можна застосувати соду.

Які лайфхаки потрібно взяти на замітку:

  1. Сода легко впорається з твердістю всіх видів бобових у тому випадку, якщо ви не змогли вимочити їх потрібний час. Просто потрібно додати її у невеликій кількості прямо в каструлю під час приготування.
  2. Відомо, що капуста має масу корисних властивостей, які, на жаль, погано переносять термічну обробку. Якщо додати трохи соди в процесі приготування, то це допоможе вітамінам закріпитись.
  3. Багато хто любить вживати фрукти зі шкіркою або використовувати її надалі. Однак ні для кого не секрет, що якісно відмити фрукти виходить далеко не завжди. Просто спочатку дайте полежати продуктам у воді із розчиненою содою, а потім уже мийте.
  4. Якщо ви любите заготовляти варення, але не хочете додавати велику кількість цукру, то надати насолоду можна і безпечним для здоров’я способом за допомогою соди.
  5. Іноді ми додаємо в страву мариновані помідори, які можуть бути надто кислими. Для того щоб зробити смак нейтральним, потрібно додати соду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я