...
ГоловнаФітнесТренувальні корсети для талії: чому не варто їх носити

Тренувальні корсети для талії: чому не варто їх носити

Підпишіться на нас:

У промисловості фітнесу, як і в світі моди, постійно з’являються нові тренди. Одним із них стали тренувальні корсети.

Багато знаменитостей стверджують, що саме «кросовки для талії» допомагають їм досягти силуету «пісочний годинник». Однак професіонали впевнені, що корсети можуть завдати більше шкоди, ніж користі, і чому.

Тренувальні корсети заважають правильно дихати

Як пояснює фізіотерапевт Наталі Тошкофф, корсети заважають процесу природного дихання. «Вони не дозволяють діафрагмі правильно рухатись у міру того, як легені наповнюються повітрям. Це може призводити до використання для дихання дрібних допоміжних м’язів шиї та плечей, що перетворює його на поверхневе», — каже Наталі.

Її думку підтверджує невелике дослідження 2018 року, проведене Терренсом Гріном та Амандою Робі: згідно з його результатами, жінки, які носять корсети, частіше стикаються з задишкою, пітливістю та посиленням болю, ніж ті, які не користуються такими девайсами.

За словами сертифікованого персонального тренера Брендона Ніколаса, через тиск корсету природний процес розтягування та стиснення кору під час вправ порушується. «Це призводить до повільної деградації м’язів діафрагми та проблем із диханням у довгостроковій перспективі», — каже він.

Ефект від носіння корсета недовговічний

Тренувальні корсети, як і компресійна білизна, зменшують набряк або здуття живота, проте триватиме такий ефект недовго. «Коли організм відновить водяний баланс, кілограми знову повернуться. Забрати його назавжди можна, тільки якщо ви спалите жир», – пояснює Ніколас.

У післяпологовий період корсети підвищують ризик пролапсу матки

Після вагітності деякі жінки стикаються з діастазом – збільшенням проміжку між прямими м’язами живота. За словами Тошкофф, іноді дівчата використовують корсети, щоб звести їх разом, проте такий метод може бути вкрай небезпечним для здоров’я.

Такі “тренажери для талії” викликають підвищений тиск на живіт, що призводить до більшого навантаження на тазове дно. Тому використання корсетів може призвести до пролапсу матки або посилити наявний», — пояснює Наталі.

Як зробити талію без шкоди для здоров’я?

Насамперед треба пам’ятати, що тонка талія лише естетичний стандарт, а не показник здоров’я. Не варто прагнути до «пісочного годинника» — можливо, у тебе просто інший тип фігури.

Худнути треба за допомогою здорових звичок, а не корсетів для талії. Дотримуйся правильного харчування, витрачай 150 хвилин на тиждень на аеробні вправи, спи 7-9 на день і борися зі стресом — і станеш стрункою та підтягнутою, не нашкодивши собі.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

6 нескладних та спокійних тренувань, які швидко спалюють жир

Відомо, що тренування підвищують стресостійкість та витривалість. Тому разом з різними експертами зі схуднення ми підібрали топ-6 системних,...

Як зробити зі звичайного прибирання справжнє тренування: 6 лайфхаків, які все змінять

Пробіжки або заняття в тренажерному залі кілька разів на тиждень - чудовий спосіб залишатися в формі. Але що,...

Ця швидка вправа допоможе зменшити живіт і позбавитися від сутулості, роби її щодня

Поза верблюда з йоги - ідеальна асана для енергійного початку дня. Така вправа має благотворний вплив на всі...

Красиве обличчя починається зі здорової спини: вправи, які замінять уколи молодості

Краса обличчя починається не з кремів чи ін'єкцій, а зі здорової спини. Неправильна постава призводить до зміни рис...