Як “підтягнути животик” за 1 хвилину з допомогою стільця

0
Підтягнути животик за 1 хвилину за допомогою стільця

Під дією земної гравітації та сидячолежачого способу життя зникла талія? Втома та зайнятість заважає вам почуватися в тонусі? Перетворіть стілець на тренажер!

Капітанський стілець

Ми постійно знаходимося в пошуку найкращої вправи, яка допоможе здійснити мрію багатьох жінок – зробити живіт плоским та підтягнутим. Поспішаємо порадувати – така вправа знайшлася.

Американська спортивна рада назвала «Стілець капітана» найефективнішим тренінгом для м’язів живота, тому що вона краще за будь-які інші вправи зміцнює і тренує прямі і косі м’язи живота. Найприємніше, займаючись лише одну хвилину на день, ви дуже скоро помітите результат!

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Виконання:

1. Сядьте на стілець, досить високий, щоб ваші ноги не торкалися підлоги.
2. Руки підкладіть під стегна.
3. Опустіть всю свою вагу на руки (ніби ви хочете підвестися зі стільця). Трохи підтягніть до грудей коліна за рахунок пресу і підніміть стегна над стільцем на 6-8 см, утримуючи живіт напруженим. Потім повільно опустіться у вихідне положення.
4. Повторюйте вправу протягом хвилини, можна довше.

Якщо ви не мрієте стати капітаном, а просто хочете не засиджуватися на місці: ходіть сходами, а не катайтеся на ліфті, в обідню перерву обов’язково виходьте на вулицю і хоча б раз на тиждень відмовляйтеся від поїздки на автомобілі, витративши деякий час на прогулянку пішки. Одним словом, рухайтеся і робіть це в хорошому настрої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я