...

Що не можна їсти на сніданок

Підпишіться на нас:

Ці сім сніданків, а також одна не дуже хороша звичка не доможуть вашому організму провести повноцінний і корисний день.

Сухі пластівці

Сухі сніданки часто містять у великій кількості вуглеводи та цукор, але зовсім не містять клітковини. Як наслідок, вони можуть призвести до стрибків цукру в крові, через які ваш настрій різко змінюватиметься. Але для любителів пластівців вихід є! Просто перевірте склад і переконайтеся, що ваш сніданок міститиме клітковину (хоча б 3 грами на одну порцію).

Протеїнові батончики

Такі батончики часто містять набагато більше цукру, ніж протеїну. Важливе співвідношення, про яке варто пам’ятати, коли ви наступного разу подивитеся на склад: 5 до 5 (тобто 5 г цукру на 5 г протеїну).

Знежирений йогурт

Знежирений йогурт з ранку – це замало для того, щоб дати вашому організму достатньо енергії. Дієтологи радять споживати від 250 до 400 калорій зранку. Додайте до йогурту трохи вівсянки та свіжих фруктів.

Стакан соку

Склянка соку в жодному разі не може бути повноцінним сніданком, особливо якщо ви купили його в магазині, це чистий цукор і вуглеводи. Більше того, почуття голоду вас не покине.

Горнятко кави

Дуже популярний вибір для тих, хто вранці прокидається не голодним. Кофеїн, безумовно, дасть вам заряд енергії на певний час, але не наситить вас по-справжньому. Додаючи цукор та корицю, ви додаєте калорії, але при цьому зовсім не споживаєте протеїн та клітковину.

Хліб з маслом

Хороша ідея для сніданку, але підійде лише як доповнення до більш щільного блюда (наприклад, до омлету). Тости самі по собі навряд чи наситять вас. Крім того, варто переконатися, що хліб, який ви засмажуєте, складається з цільних зерен, а олія містить достатньо білка.

Вівсянка швидкого приготування

Залити гарячою водою та залишити на п’ять хвилин? Звучить чудово, але не корисно. Склад вівсянки швидкого приготування приблизно такий самий, як і в будь-якого іншого сухого сніданку (занадто мало клітковини!).

Відсутність сніданку

Дієтологи стверджують, що з ранку краще з’їсти хоч трохи, ніж зовсім нічого. Якщо ви не відчуваєте себе голодним вранці, зверніть увагу на те, що ви їсте протягом дня. Можливо, річ у тому, що перед сном ви споживаєте дуже багато важкої їжі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я