...

Як почати знову займатися спортом після довгої перерви

Підпишіться на нас:

Рішення почати регулярно займатися спортом може спочатку здатися лякаючим, причому настільки, що це відчуття готове виявитися сильнішим за бажання тренуватися. Рекомендуємо правильно розставити пріоритети і дотримуватися цих порад, щоб спорт насправді став рутинною частиною вашого життя.

Знайдіть мотивацію

Дуже важливо визначити, що саме мотивує: бажання мати підтягнуту фігуру, хороше здоров’я або спосіб вийти зі стресового становища. Що б це не було, потрібно обов’язково визначитися з цим, а можливо, варто навіть записати свою мотивацію на згадку. До цього запису можна повертатися щоразу, коли рішучість зайнятися спортом поступово сходить нанівець.

Зрозумійте, чим насправді вам подобається займатися

Важливо знайти саме той спосіб активності, який вам подобається. Саме це стане ключем для досягнення поставлених результатів. Втім, спочатку можуть знадобитися спортивні експерименти – вони допоможуть зрозуміти, що вас приваблює у спорті. Спочатку можна скласти список тих вправ, які давно подобаються, а потім додати потенційно нові заняття. Щотижня виконуйте по одному заняттю із цього списку: якщо щось не сподобається, то сміливо викреслюємо такі активності і не повертаємось до них надалі. Емоційний зв’язок із тренуванням вдихне нові сили на шляху до нових досягнень та стане додатковою мотивацією для продовження занять.

Підтримка з боку

Позитивним плюсом стане наявність когось, хто рухатиметься вперед із вами. Якщо один із друзів вже займається спортом, то в компанії набагато легше втягнутися в нову реальність, сповнену фізичної активності.

Ставте перед собою реалістичні цілі

Реалістичність та повторюваний графік тренувань – перший крок на шляху до змін. Потрібно почати з малого, а потім підвищити рівень навантажень. Обіцянка приступити до спорту з понеділка по годині здається нереальною і вже свідомо лякає, тому краще поставити більш лаконічні цілі, а в міру “втягування” в спортивне середовище збільшуватиме і навантаження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

Як обрізати орхідею: результатом буде цвітіння, якого ви ще не бачили

Орхідея - екзотична кімнатна квітка, що вимагає особливого догляду. Одним...

Як швидко почистити білу підошву: простий лайфхак

Сьогодні багато хто носить взуття з білою підошвою. Навіть...

Як швидко повернути ванні білизну без хімії

Багато хто з нас стикався з різними типами бруду...

Як відмити дзеркала в будинку до блиску: перевірений спосіб

Дзеркало – незамінний предмет у будинку, який чудово доповнює...

Чи можна кип’ятити воду в мікрохвильовій печі: помилки, які допускають 90 % людей

Багато громадян отримали звичку кип'ятити воду в мікрохвильовій печі....

Простий спосіб приготування панірувальних сухарів без м’ясорубки та блендера

Можна, звичайно, піти простим шляхом і просто придбати готову...