Як зберегти «молоду» посмішку після 45 років: антиейдж-поради від стоматолога

0
Як зберегти «молоду» посмішку після 45 років: антиейдж-поради від стоматолога
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Лікар розповів про прогресивну техніку лікування зубів, що дозволяє виглядати молодшою.

Молодість насамперед асоціюється не з відсутністю зморшок, а з хорошим здоров’ям, життєвою енергією та красою. Одним із інструментів, за допомогою якого можна відстрочити старіння, поряд із правильними стрижками та макіяжем є стоматологія. Все про інноваційну антиейдж-техніку ми дізналися у повелителя «молодих» посмішок та експерта у своїй справі Наталії Стогній, головної лікарки стоматологічної клініки “Дентал”

Що таке антиейдж-стоматологія

Аnti-age-техніка інакше називається нейром’язовою стоматологією. У процесі лікування стоматолог працює з усією структурою обличчя. Наприклад, не просто перевіряє, як стуляються зуби, а як на цю дію реагує жувальна мускулатура, як працюють суглоби для того, щоб організм не втомлювався від роботи зубів.

Також відтворюється висота нижньої третини обличчя, коли зуби стираються з природних причин. Це впливає на нижню частину обличчя, коли дана зона зменшується, і автоматично змінюється зовнішній вигляд. На сьогоднішній день за допомогою нейром’язового протоколу можна легко відтворити колишню структуру обличчя.

Кому підійде антиейдж-лікування

З роками багато хто стикається з формуванням «сумної маски». Вона з’являється при зниженні висоти нижньої третини обличчя, коли відбувається западання вниз куточків губ. Також виникає втрата пружності шкіри, через що з’являються обвисання, просідання, зморшки, втрата об’єму та еластичності шкіри на обличчі.

У дорослому віці зубні ряди стираються швидше, тому що емаль стає тоншою і менш міцною. Більш того, щоденне навантаження на зуби може призвести до їхнього зносу. У деяких людей може бути неправильний прикус або невідповідність між верхньою та нижньою щелепами, що призводить до неприродного тертя зубів один об одного. Все це безпосередньо відбивається на зубах: вони перевантажуються та передчасно стираються. Випадок, коли під час розмови у співрозмовника не видно верхніх зубів, у стоматології називається «беззубим виглядом».

За відсутності зубів западають щоки, що впливає на процес пережовування їжі. У той самий час інші зуби рівномірно навантажуються, жувальна мускулатура змінює свій тип поведінки, а губи рухаються несиметрично. Всі ці проблеми покликана вирішити антиейдж-стоматологія.

Етапи лікування

Під час антиейдж лікування стоматолог відтворює втрачені тверді тканини зубів і нормалізує жувальну функцію. При втраті зубів першим етапом виступає хірургічна процедура встановлення імплантату в кісткову тканину щелепи.

Після цього починається процес остеоінтеграції, коли імплантат зростається з навколишньою кістковою тканиною і стає міцною основою майбутнього зубного протеза. Під час остеоінтеграції відбувається відновлення втрачених обсягів кісткової тканини. Кісткові клітини починають активно розмножуватись і рости навколо імплантату, утворюючи нову кісткову структуру. Цей процес може зайняти від кількох тижнів до кількох місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.

Після завершення остеоінтеграції слідує етап виробництва та встановлення зубного протеза. Це штучні коронки або умовно-знімний протез при повній втраті зубів. В обох випадках відтворюються зубні ряди та нормалізується жувальна функція.

попередня статтяНавіщо досвідчені господині додають кукурудзу у фарш для котлет
наступна статтяЧому досвідчені господині замочують картоплю перед смаженням: корисна хитрість
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я