Помилка, яка може зіпсувати фарш для котлет

0
Помилка, яка може зіпсувати фарш для котлет
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Однакові за рецептом котлети можуть бути на смак кардинально різні. І справа не тільки в спеціях чи пропорціях продуктів. Є ще один вагомий момент, який здатен негативно вплинути на смак та текстуру фаршу.

Подробиці

Зараз на багатьох кухнях є блендери. Ними збивають, подрібнюють, перемелюють. І м’ясо є одним з продуктів, які претендують на блендерну переробку.

Чи доцільно це робити для котлет?  Заборона на використання блендера цілком себе виправдовує. Блендер занадто сильно дрібнить м’ясо. Для котлет це неприпустимо.

Котлети виходять смачними тільки в одному випадку, коли фарш має досить грубі фракції або середні. Блендер пошкоджує м’ясні волокна. В результаті продукт втрачає свою структуру, смак та соковитість.

З цього ж погляду не варто двічі пропускати м’ясо через м’ясорубку. Такий продукт краще використовувати для приготування інших страв, наприклад, фрикадельок або ж тюфтельок, люля-кебабу.

попередня статтяЧому деякі господині кладуть вологу серветку в пральну машину перед пранням
наступна статтяЯк покращити ґрунт після збору урожаю за допомогою гірчиці як сидерата
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я