3 найкращі гарніри для жінок 50+, які прискорюють метаболізм і продовжують молодість

0
3 найкращі гарніри для жінок 50+, які прискорюють метаболізм і продовжують молодість
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Вуглеводи є невід’ємною частиною здорового раціону харчування незалежно від віку. Але якщо в юності ми абсолютно безболісно для фігури та самопочуття можемо вибирати між картоплею фрі та макаронами, то в зрілості заради здоров’я та краси змушені робити ставку на корисніші гарніри.

Лікарі-дієтологи назвали 3 ідеальні гарніри для жінок 50+, які найкраще підійдуть для доповнення м’ясних та рибних страв. У цьому корисному списку виявилися гречка, перловка та овочі на пару, багаті на клітковину та харчові волокна.

«З цих продуктів вуглеводи засвоюються повільніше, і цукор у крові підвищується не так швидко. Коли людина отримує велику кількість глюкози за один раз, порушується обмін речовин і може розпочатись метаболічний синдром», — пояснив експерт.
Саме ці гарніри перешкоджають розвитку цукрового діабету, атеросклерозу та гіпертонії, а також налагоджують обмін речовин, гальмують процеси старіння та знижують рівень «шкідливого» холестерину в крові.

Склав дієтолог також  антирейтинг гарнірів для жінок за 50. До нього увійшли рис, картопля та макарони, які швидко підвищують глюкозу та уповільнюють метаболізм, що незмінно відбивається на фігурі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я