...

Щодня ходити навшпиньки: чим це корисно

Підпишіться на нас:

Якщо вас часто мучить біль у суглобах ніг, то вам потрібно почати ходити на пальчиках. Це допоможе покращити кровообіг нижніх кінцівок і буде дуже корисним для колін. А ще зробить м’язи литок і стоп, а також сухожилля міцнішими. Розглянемо деякі плюси від ходьби на пальцях.

Подробиці

Ходити навшпиньках рекомендують як дітям, так і людям похилого віку. Ця вправа дуже ефективна та сприятливо впливає на загальний стан людини. Вона сприяє зменшенню болю та м’язової напруги в ногах, покращує кровообіг у судинах, зміцнює м’язи ніг, допомагає подолати плоскостопість та запобігає його виникненню, сприяє вирівнюванню та корекції постави.

Ще ця вправа сприяє спалюванню калорій та підтримці оптимальної ваги.

Ходьба на пальцях також сприяє зміцненню міокарда та покращенню роботи серця. Завдяки цьому навантаженню покращується циркуляція крові в артеріях, що забезпечує безперервне кровопостачання цього органу.

Можна не тільки ходити на пальцях, але й просто стояти на них. В цьому випадку необхідно повільно відривати п’яти від підлоги, створюючи пружний рух.

Ходити навшпиньки рекомендується протягом 1-2 хвилин, повторюючи вправу 3-5 разів на день. Все це потрібно виконувати без зайвого навантаження на організм, оскільки лише поступове збільшення часу та інтенсивності допоможе досягти найкращих результатів.

Людям похилого віку, а також тим, які змушені на роботі довго сидіти чи стояти, рекомендується ходити на пальцях 10 хвилин на день. Оскільки ця проста вправа допоможе ефективним способом підтримати загальне здоров’я та зміцнити тіло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я