...

5 міфів про силові тренування, які має знати кожна жінка

Підпишіться на нас:

Міф №1. Силові тренування зроблять вас м’язистою та мужньою.

Не дивно, що це найпопулярніший міф серед жінок. Регулярні силові тренування не зроблять вас мускулистим. Чому? Пояснення просте. Жінки не можуть синтезувати достатньо тестостерону (одного з основних анаболічних гормонів) природним шляхом, як чоловіки. У зв’язку з цим жінкам неможливо набрати значної м’язової маси, просто піднімаючи важкі предмети.

Коли ви думаєте про силові тренування, вам, ймовірно, спадає на думку образ жінки-бодібілдера. Більшість цих жінок використовують анаболічні стероїди (синтетичний тестостерон), а також інші добавки для розвитку аналогічної статури. Крім того, щоб досягти таких результатів, вам потрібно буде годинами займатися в тренажерному залі, піднімаючи тяжкості, і не забуватимемо, що більшість жінок-бодібілдерів мають генетичну схильність до набору м’язової маси!

Жінки-бодібілдери так не виглядають випадково. Це потребує величезних зусиль, підкріплених синтетичним тестостероном та відповідною генетикою. Якщо ви просто тренуєтеся без стероїдів, вам нема про що турбуватися. Більше того, так ви позбавитеся целюліту і отримаєте підтягнуту фігуру, як фітнес-моделі з журналів.

Міф №2. Силові тренування не допоможуть спалювати жир.

Якщо ми хочемо схуднути і спалити підшкірний жир, нам потрібно виконувати однакові кардіотренування до непритомності, правда?
Цілком неправильно.

Монотонні кардіотренування не найефективніший метод схуднення! Якщо ви хочете досягти швидкого та тривалого результату у спалюванні жиру, зосередьтеся на силових тренуваннях!

Міф №3. Силові тренування миттєво розтоплять ваш бюст.

У силових тренуваннях організм спалює калорії не лише під час самого тренування, а й протягом кількох годин після нього. Якщо ви споживаєте менше калорій, ніж спалюєте ваше тіло зосередиться на жирових запасах, щоб виправити дефіцит калорій. Пам’ятайте, що ви спалюєте жир із усіх частин тіла, а не тільки з грудей. Якщо рівень підшкірного жиру у вас не опуститься нижче 12% (що дуже складно і потенційно шкідливо для здоров’я жінки), вам нема про що турбуватися.
Але ви розчаруєтеся, дізнавшись, що протилежне неможливе. Груди в основному складаються з жирової тканини. Тому ви не зможете збільшити бюст, якщо почнете піднімати тяжкості.

Міф №4. Силові тренування зроблять вас негнучкою та неповороткою.

Якщо виконувати вправи з правильною технікою, ваша гнучкість не лише не зменшиться, а й значно зросте. Такі вправи, як присідання, станова тяга, махи, жим лежачи забезпечують повний діапазон рухів. Тобто, виконуючи ці вправи правильно та безпечно, ви станете більш гнучкою та рухливою.

Міф №5. Якщо ви перестанете тренуватися, ваші м’язи перетворяться на жир.

Це все одно, що сказати, що золото може перетворюватися на срібло. М’язи та жир – це дві різні типи тканин. Коли ви вирішите припинити тренуватися, ви почнете втрачати м’язову масу через відсутність фізичної активності. Крім того, більшість людей перестають дотримуватися дієти. Повільний метаболізм у поєднанні з неправильним харчуванням створює враження, ніби ваші м’язи чарівним чином перетворюються на жир. Але насправді відбувається те, що ви втрачаєте м’язову масу через зниження активності та накопичуєте жир через неправильний вибір харчування.

Висновок:

Жінки, те, що ви тренуєтеся як чоловік, не означає, що ви починаєте виглядати як чоловік! Тим з вас, хто хоче підтягнути своє тіло та позбутися зайвого жиру, немає причин боятися силових навантажень у тренажерному залі. І наступного разу, коли вам буде цікаво, яку стратегію схуднення вибрати, прочитайте більше інформації про це.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я