Здорове харчування – це не тільки правильний вибір продуктів, а й нормальні відносини з їжею, а про це люди часто забувають. Дієтологи розповідають, як варто ставитись до того, що ти їси.
1. Подумай, чому ти їси
Запитай себе, чи ти справді відчуваєш голод чи їси заради комфорту, позбавлення стресу та самотності? Чи, може, хочеш когось цим порадувати? Якщо виявиться, що справа не в голоді, тобі буде про що подумати.
2. Сподівайся на краще
Ти зможеш подолати всі невдачі та не заїдати їх. А якщо зробила вибір на користь нездорового харчування, не лай себе, у цьому немає сенсу.
3. Не всі правила однаково корисні
Напевно, в дитинстві тебе просили доїдати все до останньої крихти і вступити в «суспільство чистих тарілок». Тепер можеш із нього вийти!
4. У тебе свої особисті потреби
Не потрібно встановлювати собі сотню правил, яким важко дотримуватися. Намагайся помічати голод та моменти насичення. Не порівнюй себе з моделями з телевізора: анорексія нікого не прикрашає.
5. Став реальну мету
Багато цілей, пов’язані з втратою ваги, виявляються нездоровими чи неможливими. Не вважай солодке ворогом, нехай це буде спокуса, яку можна іноді собі дозволити, щоб не зірватися. Пам’ятай, що їсти заради відчуття радості безглуздо: краще завари собі чай чи сходи прогуляйся.