Що найскладніше у регулярних заняттях спортом? Часом не самі заняття, а час, який треба на них виділити, як у розкладі, так і у своїй голові. Коли збирати сумку? Займатися вранці чи ввечері? На який час призначити тренування, якщо вечорами завжди є плани на відпочинок чи робочі зустрічі? Ось що рекомендують спеціалісти.
1. Вважай тренування обов’язковим заходом
Уяви, що це візит до стоматолога чи важлива робоча зустріч. Добре коли тренування індивідуальні, і доведеться платити штраф за скасування або коли придбали не дешевий абонемент.
2. Спорт не лише у залі
Якщо відстань дозволяэ, ходи на роботу пішки або приїжджай велосипедом. Це також можна вважати спортом, особливо якщо дорога триває не дві хвилини.
3. Шукай час, який можна зістикувати з твоїм розкладом
Необов’язково завжди тренуватися з 8 до 9 годин. Нічого страшного, якщо тренування на тижні потраплять на різний час, головне вони є!
4. Краще менше, але частіше
Якщо часу зовсім мало, виділяй його порціями по 15-20 хвилин, але більше разів на тиждень. Тренуватися по 2 години на місяць неефективно.
5. Шукай інші варіанти
Якщо з відвідуванням залу все зовсім погано, відшукай клуб чи заняття ближче до роботи чи дому. Якщо працюєш у великій компанії, з великою ймовірністю в офісі є тренажерний зал або хоча б знижка на найближчий. Згодом ти звикнеш вбудовувати спорт у вільне вікно, і проблема вирішиться.