5 способів спалити калорії окрім бігу

0
5 способів спалити калорії окрім бігу

Займатеся активним фізичним навантаженням з задоволенням і результат буде неперевершеним.

Танці

Танці давно з багатьох причин стали улюбленим кардіотренуванням багатьох моделей, актрис та адептів ЗОЖу. По-перше, це відмінне навантаження на все тіло: півтори-дві години танцювального тренування дозволять не лише ефективно спалити калорії, а й зміцнити каркас м’язів. По-друге, це максимально ненудний та різноманітний вид фізичних навантажень — можна вибрати один із десятків танцювальних напрямків, а можна чергувати залежно від настрою.

Скакалка

У дитинстві всі ми любили стрибати через скакалку і навіть не підозрювали про те, яке це гарне тренування. Усього 20-30 хвилин такої активності дозволяють спалити до 400 ккал та зміцнити м’язи всього тіла. Ще один приємний бонус – лімфодренаж. Стрибки (особливо якщо їх виконувати вранці) допомагають розігнати лімфу, позбутися зайвої рідини, поліпшити венозний кровообіг і зменшують видимість целюліту.\

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Плавання

Ще один спосіб поєднати приємне з корисним – відправитися в басейн (або в природну водойму, якщо вона у вас є). Плавання ефективно спалює калорії, зміцнює м’язи всього тіла, допомагає розслабитися та привести думки до ладу.

Ходьба

Мало хто про це знає, але ходьба в швидкому темпі може бути навіть ефективнішою за пробіжку, але при цьому не дає такого навантаження на суглоби. Найідеальніший варіант – це хайкінг, але якщо у вас поблизу немає гір, можна просто погуляти в парку біля будинку. Головне — стежте за темпом і не переходьте на прогулянковий крок, інакше результатів від таких «тренувань» доведеться чекати дуже довго.

Велосипед

Ще одна улюблена розвага з дитинства, яка виявилася ефективним способом спалити калорії. Всього годину на велосипеді – це відмінне тренування для ніг та пристойне кардіонавантаження. Можна використовувати велотренажер у залі, а можна поєднати приємне з корисним: зібрати друзів і поїхати кататися до найближчого парку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я