...
ГоловнаДімДва натуральних види підживлення для активного росту та цвітіння гортензії

Два натуральних види підживлення для активного росту та цвітіння гортензії

Підпишіться на нас:

В період цвітіння гортензія настільки розкішна та гарна зі своїми квітковими китицями, що неможливо відвести погляд. Вона дійсно фантастично. Щоб дочекатися цвітіння за кущем гортензії потрібно ретельно доглядати. Ця рослина досить вимоглива до ґрунту та добрив. Якщо умови вирощування не підходять за певними показниками, вона не буде цвісти.

Подробиці

Якщо не бігти відразу до магазину за добривами, то корисні підживлення можна приготувати в домашніх умовах. Поговоримо детальніше про два доступних засоби.

Гортензія  дуже полюбляю молочні бактерії. Їх можна надати рослині з кефіром. Від підживлення з цим «смаколиком» вона буде активніше рости. Засобом з кефіром підливають під корінь.

Роблять це наступним чином. Потрібно вилити під кущ 2 л простої води. Потім 2 л кефіру  розведіть в 10 л води. Гортензія оцінить кефірне підживлення.

Ще один засіб — лимонна кислота. Про неї багато, хто знає, але нагадаємо. Використовують лимонну кислоту у випадках, коли потрібно закислити ґрунт. Якщо гортензія росте на ділянці, де pH землі менш як 5,5 чи 5,7, вона не буде цвісти.

Для підживлення потрібно 1 ст.л. лимонної кислоти розчинити в 5 л води. Поливати таким засобом потрібно кожні 15 днів.

21 березня

20 березня

В тренді

Ще новини:

Три важливих підживлення для розвитку розсади помідорів

Протягом вегетаційного періоду розсади потрібно провести три етапи підживлення. Це забезпечить ефективний розвиток, формування кореневої системи, нарощування зеленої...

Шість корисних порад для успішного вирощування помідорів

Помідори вирощують всі, хто займається дачною справою. Там, де картопля і огірки, редиска та салати, обов'язково будуть і...

Що відомо про найдовший будинок у світі, який знаходиться в Україні

Україна вміє здивувати. В цьому її особливість та шарм. Сьогодні говоримо про найдовший будинок у світі. Якщо ви...

Коли сіяти огірки на розсаду, щоб зробити це вчасно

З сіянцями потрібно постійно тримати руку на пульсі. Немає оптимальної дати, яка б гарантувала якісний вплив на розсаду....