ГоловнаДімЯк доглядати за гортензіями в липні, щоб вони пережили спеку

Як доглядати за гортензіями в липні, щоб вони пережили спеку

Підпишіться на нас:

Липень часто стає випробуванням для гортензій. Вони в загальному не дуже добре переносять сонце та спеку, під вечір понуро опускають своє листя та пагони. Гортензії потребують багато уваги, тому не залишайте ці кущі напризволяще.

Полив

Щоб гортензія могла пережити спеку, їй потрібні постійні поливи. З самого ранку та ввечері, коли вже сідає сонце. Перший полив робіть рясним, щоб рослині на день вистачало вологи. Ідеальний варіант, коли встановлено крапельний полив. В такому випадку гортензія буде постійно мати доступ до води протягом дня. Мульчування втримає більше вологи.

Сонце

Від нього потрібен захист. Створіть для кущів затінок за допомогою сітки або будь-яким іншим способом встановіть накриття. Можливо, тюль, натягніть простирадло, спанбонд або поставте парасолю.

Санітарна обрізка

Вчасно проводьте чистку кущів. Якщо на них вже відцвіли суцвіття, обрізайте їх. Так буде профілактика загущеності. Зокрема, буде стимулювання ріст нових суцвіть.

Аерація ґрунту

Гортензіям потрібно регулярно проводити рихлення ґрунту. Мульчуйте органічними матеріалами після цього, щоб волога зайвий раз не випаровувалась.

Читайте також:

Агрономи пояснили причину, чому сінна паличка не врятує картоплю від фітофторозу

Фінальне підживлення для почервоніння китиць з помідорами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

14 липня

13 липня

В тренді

Актуально

Фінальне підживлення для почервоніння китиць з помідорами

Достигання зелених помідорів — фінальний етап, який завжди хочеться пришвидшити. Є й інший бік питання. Якщо на кущі...

Агрономи пояснили причину, чому сінна паличка не врятує картоплю від фітофторозу

Картопля, віруси, грибкові захворювання — щорічна історія, від якої важко просто так позбавитись. Виростити здоровий врожай без перешкод...

Як з садових відходів зробити мульчування: рослини будуть в захваті

Не викидайте садове сміття. Воно стане корисним доповненням для догляду за рослинами в саду. Мульчу можна не купувати...

Чому викопаний часник не залишають провітрюватися на грядці

Озимий часник готується до вибирання з грядки. Головне — не пропустити правильний період, щоб головки не почали розвалюватися...