Городники розповіли, коли та чим треба підживлювати капусту

Городники розповіли, коли та чим треба підживлювати капусту
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Капуста має слаборозвинену кореневу систему. Щільність капустяних голівок залежить від листя. Тому що вся сила капустини у листі. Чим воно краще, тим щільніша буде потім капустина.

Подробиці

Коли розсада приживеться на новому місці, десь через 2-3 тижні її треба підживити азотом – це головний елемент першого підживлення капусти. Можна зробити розчин коров’яку 1:10 або розчин пташиного поcліду 1:15.

Під корінь треба вносити по 0,5 л. Також можна бур’ян залити водою й настояти, щоб він перебродив. Для цього можна намочити кропиву, мокрицю, тонконіг. Коли він перебродить, його треба процідити й розбавити водою 1:10. Такий настій буде чудовим добривом для капусти.

Другу підгодівлю треба робити через декілька тижнів після першої підгодівлі треба робити другу. Для цього підійде розчин коров’яку або настій бур’яну. До коров’яку треба додати 1 склянку деревної золи.

А через два тижні після другої слід зробити третю підгодівлю капусті. Але цього разу до розчину коров’яку треба додати фосфорні та калійні добрива.

На 10 л – по 30 г добрив. Достатньо вносити 1 л під кожну рослину. Підживлення краще робити рано вранці або ввечері, перед цим треба добре зволожити ґрунт.

попередня статтяЯк приготувати яскравий та ароматний мармелад з груш та виноградного соку
наступна статтяІдея для холодної закуски: куряче заливне з ароматною петрушкою
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я