Спільний хіт ТНМК ТА PIANOБОЙ “Легенди”

0
Спільний хіт
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Чотири місяці тому гурт ТНМК випустив пісню “Вдома”, яка відображає сучасні реалії нашого життя. Пісня зібрала майже мільйон переглядів на ютуб-каналі.

Кілька днів тому гурт ТНМК спільно з Піанобой випустили новий хіт – “Легенди”. За ці кілька днів вона вже зібрала більше 600 тисяч переглядів.

Ось як артисти коментують свою нову роботу:

Співак Дмитро Шнуров пояснив, що для нього ця пісня це поєднання минулого та майбутнього в сучасній людині. Ми – українці сьогодні живужи в такі важкі часи маємо об’єднатися, щоб вижити. Саме в часи цієї жорстокої війни ми розуміємо, як варто жити на повну та цінувати життя, берегти нове життя. Ми маємо передати все найкраще тим малюкам, які народжуються сьогодні. Саме ми своїми діями створюємо своє нове майбутнє.

Ідея цієї пісні з’явилася ще в минулому році. Дмитро написав приспів, а хлопці з гурту додали куплети.

Їхня щира творчість вміло та тонко передала те, що сьогодні на душі у кожного свідомого українця. Ми всі хвилюємось про те, що відбувається, вболіваємо за свою країну і турбуємось про тих, хто тут буде жити завтра.

Олександр Сидоренко (Фоззі) повідомив, що створити новий трек було не так легко. В одній композиції потрібно було висвітлити весь жах, який відбувається в країні, та надію на те, що у нас буде щасливий фінал. Це сум та біль – коли гинуть найкращі, але з нами найкращі друзі, з нами надія. Разом ми поборемо горе.

Наскільки вдалою вийшла дана композиція судити глядачу.

попередня статтяЧому не варто садити тую на своєму подвір’ї та які наслідки це може мати
наступна статтяНавіщо досвідчені дачники зав’язують у вузол пір’я часнику: не всі про це знають
Бібліотекар зі стажем. Маю великий досвід городництва і кулінарії, завдяки чому знаходжу такі цікаві моменти в кожному з цих напрямів, про які ви могли і не знати. З радістю ділюсь ними з читачами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я