...

Каньє Вест попав на перші шпальти через грандіозний секс-скандал

Підпишіться на нас:

Відомий репер знову опинився в заголовках всіх таблоїдів, але не з дуже хорошої причини. На 47-річного Каньє Веста відкрили кримінальну справу про сексуальні домагання. Позов до суду подала колишня помічниця Лорен Пішотта 3 червня.

Як повідомляється, причина позову — тригодинний секс з віагрою та інші домагання. Лорен Пішотта вимагає 3 млн відшкодування. Плюс до суми 1 млн за вимогу видалити сторінку з сайту OnlyFans.

Лорен Пішотт - колишня помічниця Каньє Веста
Лорен Пішотт – колишня помічниця Каньє Веста

Лорен Пішот працювала з Каньє Вест протягом 2021-2022 рр. Помічниця отримувала заробітну плату в розмірі 1 млн доларів на рік. Вона повинна була бути в розпорядженні Каньє 24/7.

Репер Каньє Вест
Репер Каньє Вест

До позову додані повідомлення з текстом сексуального характеру. В них стверджується про бажання Каньє Веста влаштувати з Лорен веселощі прямо на боулінговій доріжці. В позові сказано, що це звучить дуже принизливо.

Лорен Пішотт - колишня помічниця Каньє Веста
Лорен Пішотт – колишня помічниця Каньє Веста

В інших частинах позову є ще факти про домагання репера, про бажання яких він писав повідомлення до Лорен. Зокрема, розповідається про відео з оральними пестощами та багато іншого. Проте Каньє Вест заперечує всі звинувачення у свою сторону. Він заявив, що також подасть до суду на Лорен Пішотт. Зокрема, він повідомив, що це все наклеп. В момент звільнення помічниця вкрала телефон Каньє Веста та видалила потрібні записи, які суперечили б її заявам. Але вони були всі збережені. Тепер залишається чекати розвитку подій, хто виграє в цій справі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я