Страви із цього злаку краще з’їдати свіжими, попереджають медики. Люди на всіх континентах із задоволенням їдять рис уже дев’ять тисяч років. Його варять особливим чином, щоб зліпити роли; готують нашвидкуруч у пакетиках; рисову кашу подають на обід у школах та дитсадках… За статистикою, в середньому кожен мешканець Землі з’їдає 57 кг цієї крупи на рік.
Сьома частина населення Землі зайнята у виробництві та обробці рису, тому цей злак — найбільший «роботодавець» у світі.
Найбільше рису виробляють в Індії, Китаї та Індонезії. Споживання рису найвище у перерахованих вище трьох азіатських країнах.
Про корисні властивості рису написано чимало. Але нещодавно у Великій Британії з’ясували, що розігрітий рис може становити серйозну небезпеку для здоров’я. Про це повідомляє Національна служба охорони здоров’я королівства.
Справа не в процесі розігріву, а в тому, як продукт зберігався до цього. У рисі містяться спори потенційно небезпечної бактерії – воскові бацили. Якщо після приготування страва постоїть за кімнатної температури, ці спори розвинуться в бактерії. З’ївши таку страву, можна заробити розлад травлення, діарею та нудоту.
Неприємні симптоми можуть з’явитися вже через годину-півтори після того, як ви з’їли зіпсований рис.
Тому приготовлену крупу краще відправити в холодильник одразу після того, як вона охолоне. А з’їсти продукт бажано протягом доби, розігріваючи не більше одного разу.
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…
Тренд на довгі рукавиці задає нову динаміку їх використання в образах. Вони привертають увагу, стають…
Одним з центральних елементів наших гардеробів став пуховик. Так, цього сезону на модній арені чимало…
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…