Типові помилки з бісквітом, які роблять новачки

0
Бісквітні коржі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Бісквітне тісто дуже примхливе, часто сідає після випікання. Деяким господиням треба десятки спроб, щоб зробити ідеальну основу для торта. Якщо у вас теж буває іноді тісто глевке, тверде, рідке або просто не підіймається, то перевірте чи не робите ви типові помилки?

Подробиці

Ідеальний бісквіт вимагає ідеальних пропорцій борошна, яєць, цукру: на 1 середнє яйце беремо 35 г борошна, 30 г цукру.

Для того, щоб бісквіт виріс і не осів, треба не провокувати його термічним стресом: форму з тістом ставимо у холодну духовку, а витягуємо через 5 хвилин після випічки. При цьому з форми викладаємо через 10-15 хвилин. І розрізаємо мінімум через 1 годину, а краще понад 6 годин дати вистоятися.

Не можна відкривати духовку під час випічки бісквіта, як мінімум, протягом перших 25 хвилин. Перевіряти готовність треба шпажкою. Іноді буває, що серединці треба ще 5-7 хвилин, хоча візуально пиріг готовий.

попередня статтяДачники поділилися хитрощами, як підібрати потрібні живці для розмноження смородини
наступна статтяНазвано 3 сорти баклажанів, які варто посіяти на розсаду: урожай вас приємно здивує
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я