Названо 4 важливі справи, які потрібно зробити з ґрунтом у теплиці навесні

0
Чим підживити ґрунт у теплиці після помідорів: готуємося до нового сезону з осені
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо ви плануєте зібрати гарний урожай, то на початку весни над грунтом у теплиці варто попрацювати. Усього кілька заходів дозволять зробити її неймовірно якісною. Варто сфокусуватися на чотирьох простих діях. У чому вони полягають?

Сніг

Будь-який досвідчений дачник намагається встигнути прикрити тепличний ґрунт достатньою кількістю снігу. Завдяки цій простій дії земля стане в рази родючішою.

Дезінфекція

Це достатньо необхідний етап, який не рекомендується пропускати. Знезараження ґрунту та й самої теплиці загалом дозволяє позбавити ґрунт від патогенів.

Біла гірчиця

Намагайтеся встигнути посіяти сидерат таким чином, щоб його вдалося скосити і викласти мульчею приблизно за 7-10 днів до посадки основних рослин.

Підживлення

Вибирати можна абсолютно будь-які добрива для ґрунту, які ви вважаєте за потрібне. Але варто пам’ятати про терміни. Внесення поживних речовин потрібно провести не пізніше 14 днів до посадки основних культур.

попередня статтяЯк відмити скляні дверцята духовки: простий спосіб без хімії
наступна статтяДля тих, хто на дієті: легкий та корисний салат з буряка з горіхами
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я