Як треба правильно розморожувати м’ясо, щоб не зіпсувати продукт

0
Як треба правильно розморожувати м'ясо, щоб не зіпсувати продукт
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Одна справа заморозити м’ясо, а зовсім інша — розморозити. І робити це треба правильно, щоб зберегти не тільки вигляд, але й харчову цінність. Є кілька способів розморожування. Тема господарська, проте певні нюанси не всі знають.

Холодильник

М’ясо треба розморожувати завжди при низькій температурі. Рекомендується встановлювати +4 градуси. Вища температура буде провокувати розвиток хвороботворних бактерій, а це прискорить псування та може стати навіть небезпечним фактором для здоров’я.

Розморожування в холодильнику є одним з найкращих способів. Він забезпечує рівномірне та поступове виведення м’яса з замороженого стану зі збереженням соковитості, свіжості та смаку.

В холодній воді

Розморожування в холодній воді — прискорений спосіб. Якщо упакування з продуктом невеликого розміру, то можна досягнути розмороження протягом години. Важливо змінювати воду кожні 20-30 хвилин. Вода повинна бути холодною, щоб не провокувати розвиток бактерій. М’ясо необхідно повністю занурити у воду.

Мікрохвильовка або духовка

В сучасних комбінованих духовках є режим розморожування м’яса. Зручна функція, тому нею без проблем можна користуватися. В духовках класичного типу вплив тепла буде радше готувати, ніж нормально розморожувати. М’ясо може втратити соковитість. Щоб цьому запобігти, продукт треба класти в герметичний контейнер та в ньому відправляти розморожувати. Це актуально яке для духовки, так і для мікрохвильовки.

Не залишайте м’ясо на ніч на столі або на батареї. Це найгірше, що ви можете для нього зробити. Розморожуйте правильно, тоді все буде гаразд.

попередня статтяОсінній догляд за персиками: готуємося до зими
наступна статтяЯк тушкувати капусту, щоб смак страви був на висоті
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я