Як приготувати прозорий бульйон

0
Як приготувати прозорий бульйон
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Більшість із вас скаже, що треба просто зняти з нього пінку. Якоюсь мірою це так, але почитайте поради досвідчених кухарів.

Подробиці

Якщо в бульйоні багато піни, це значить, що ви залили м’ясо холодною водою. Наступного разу заливайте окропом. Не бійтеся, що смак бульйону буде ненасиченим. На смак холодця, наприклад, це не вплине, адже м’ясо вариться довго і встигає виваритися.

Пінка на поверхні бульйону – це білок, який звернувся. А білок має харчову цінність, тому не поспішайте його знімати. Якщо вам така картина не до вподоби, киньте цілу цибулину – білок звернеться і піна перестане підніматися. Пізніше, в кінці варіння. Шумівкою зберете цю темну грудочку.

До речі, піна може бути білого або коричневого кольору. Біла – це білок, який не варто відразу збирати. А коричнева – це кров, яка є в м’ясі. Якщо ви попередньо не вимочили м’ясо в холодній воді, такої темної піни буде забагато. От її й можете збирати.

попередня статтяЧим підживити вазони в холодну пору
наступна статтяЯк підготувати троянди до зими: важливі процедури
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я