Чим підживити плодові дерева в осінній період: яблуні, вишні, абрикоси

0
Чим підживити плодові дерева в осінній період: яблуні, вишні, абрикоси
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

З настанням осені відкривається новий цикл робіт. Необхідно багато чого встигнути зробити, адже холоди та морози не за горами. Приділіть увагу плодовим деревам. Вони цього найбільше потребують. Поговоримо про яблуні та вишні. Ці види дерев найчастіше ростуть в наших садах.

Подробиці

Від осіннього підживлення залежить не тільки стійкість дерев до впливу холодної погоди, але й можливість рясно плодоносити в наступному сезоні.

Проведіть санітарну обрізку, поприбирайте залишки листя навколо дерев, а потім переходьте до внесення добрив. Навколо яблуневого стовбура ґрунт зробіть рихлим. Розкидайте жменю золи та суперфосфат в кількості 30 г. Перегорніть ґрунт, що добрива заглибились.

Вишні підживлюють добривом в рідкому стані. Потрібно відро на 10 л води. Розчиніть 2 ст.л. сульфату калію та 3 ст.л. суперфосфату. Полийте навколо стовбура. Аналогічним добривом можна підживлювати абрикоси.

попередня статтяДва варіанти заміни панірувальних сухарів для котлет
наступна статтяЯк з йогурту зробити оригінальний та смачний перекус: додайте один секретний інгредієнт
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я