3 сигнали тіла, які говорять про слабкість м’язів тазового дна

0
3 сигнали тіла, які говорять про слабкість м'язів тазового дна
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Слабкість м’язів тазового дна тягне за собою чимало проблем, які можуть стосуватися і загального самопочуття, якості інтимного життя, і естетики тіла. Нерідко на наявність особливості можуть зазначити неочевидні симптоми, із якими періодично стикаються багато жінок.

Ми звикли діагностувати слабкість м’язів тазового дна, спираючись на характеристики інтимного життя, а також на можливі проблеми з походом в туалет «по-маленькому»: наприклад, коли сечовипускання відбувається занадто часто або коли стикаєшся з підтіканнями під час чхання та фізичних навантажень.

Насправді про проблеми в зоні тазового дна можуть свідчити дуже багато ознак – починаючи від випирання низу живота до наявності кісточки на стопі.

І все ж таки не менш часто перший пункт може бути пов’язаний із зайвою вагою, а другий — свідчити про любов до високих підборів, а вже потім про все інше. Саме тому яскравішими симптомами слабкості тазового дна експерти називають проблеми зі шлунково-кишковим трактом: а саме схильність до запорів, часте здуття живота та наявність геморою.

Справа в тому, що ці 3 симптоми впливають на внутрішньочеревний тиск, внаслідок чого відбувається перерозподіл навантаження на м’язи тазового дна.

Особливо небезпечною ознакою є часті запори. По-перше, саме через них згодом розвивається геморой. А по-друге, проблеми з дефекацією розтягують м’язи тазового дна, що також впливає на їхній тонус і призводить до розвитку «синдрому великої піхви».

Зміцнення тазового дна – це комплексний процес, в якому одними вправами Кегеля не обійтися. Виходить, що на інтимне здоров’я впливає і загальний рівень активності, і наявність шкідливих звичок і навіть харчова поведінка. Вагома причина, щоб задуматися про зміни в способі життя, чи не так?

попередня статтяЧи потрібно додавати в тісто для млинців розпушувач
наступна статтяЧи потрібно замочувати пшоно перед варінням
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я