Трави, які не можна додавати в компост: небезпека, про яку не підозрюють 8 із 10 дачників

0
Що досвідчені городники не радять додавати до компосту
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Багато городників дотримуються думки, що у приготуванні компосту немає жодних хитрощів: просто в одну купу треба скидати органіку, а там хімічні та біологічні процеси все зроблять.

Подробиці

Насправді твердження правдиве лише на 50%. По-перше, без втручання дачника процеси перегнивання можуть затягнутися на роки.

По-друге, кидати в компост можна далеко не все. І це стосується трав, які зростають на ділянці.

Деякий час був популярним міф, що в компост не можна кидати чистотіл. Насправді, це не так. Сік чистотілу нешкідливий і не містить токсичних речовин. Тому чистотіл можна сміливо використовувати як компост.

Що не можна кидати в компостну яму

Досвідчені городники не рекомендують використовувати квітучі бур’яни. Такі відходи можуть спровокувати проблему для дачників. Квітучі рослини дають насіння, яке зберігає схожість, перебуваючи в компості.

Після перенесення добрива на грядку та при настанні оптимальних умов бур’яни пробивають ґрунт та заглушають культурні рослини. Тому дачникам доведеться витрачати додатково час та сили для боротьби з бур’янами.

попередня статтяУ яку воду кидати булгур, щоб він вийшов розсипчастим
наступна статтяЧому не можна кидати пельмені в окріп
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я