Кісточкові дерева потребують регулярного підживлення, як і всі інші садові та городні культури. Без правильного та достатнього живлення результату не буде. Солодкі, великі та смачні здорові ягоди — очікування, яке можна реалізувати.
Що треба робити
Починати треба ще від початку цвітіння плодового дерева. Потрібні додаткові засоби з азотом. В цей період саме він потрібен дерев.
Для раннього підживлення вибирають карбамід або аміачну селітру. Зверніть увагу на важливий момент. Перед внесенням цих добрив землю навколо вишні потрібно рясно зволожити. А потім гранули розсипають навколо дерева.
Влітку вишні теж можна дати підживлення. Особливо в червні. В перший місяць літа використовують аморфоску. Навколо стовбура треба зробити заглиблення та заповнити їх добривом. На кожен 1 кв.м. закладають 30 г засобу.
Серпень місяць також час для внесення добрив. Використовуйте золу та фосфати. Потрібно взяти 25 г суперфосфату на 10 л води або змішати 2 склянки золи з 10 л води.
Не забувайте, що восени деревам також треба підживлення, щоб укріпити кореневу систему. Такі заходи допоможуть рости дереву та готуватися до наступного сезону.